CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -123
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 07 apr
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Singer Theater
Laren
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
za 08 apr
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. De Stringe
Vichte
C.C. Myllesweerd
Mill
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
Den Bolder
Waspik
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
zo 09 apr
De Reggehof
Goor
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
ma 10 apr
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
di 11 apr
Theater de Stoep
Spijkenisse
Witte Theater
IJmuiden
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
wo 12 apr
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
do 13 apr
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten

vrijdag 07 april 2017

20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Agnietenhof, Tiel
20:15
George van Houts - Kom Plot Singer Theater, Laren
Foto Eric van Sauers - De lief en leed tour
Eric van Sauers - De lief en leed tour Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Flint, Amersfoort
20:15
Ali B - Je Suis Ali KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola BREStheater, Brielle
20:30
Nabil - Tijdmachine De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

zaterdag 08 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kirsten van Teijn - Zalf Theaters Tilburg, Tilburg
Mike Boddé - De Geurige Man De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Blauwe Kei, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Venray, Venray
André Manuel - De Onzen Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Sneek, Sneek
Eric van Sauers - De lief en leed tour C.C. De Kinkel, Bemmel
William Boeva - Reset C.C. De Stringe, Vichte
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen C.C. Myllesweerd, Mill
Niet Schieten! - Kusje erop! Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei De Meenthe, Steenwijk
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Den Bolder, Waspik
Micha Wertheim - Iemand Anders Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Wilminktheater, Enschede
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Agnietenhof, Tiel
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater RhederArt, Dieren
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Enge Buren - Ruk! Cultura, Ede
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Stenge, Heinkenszand
20:15
Cameretten - Finalistentournee Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort De Kattendans, Bergeijk
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie AINSI, Maastricht
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

zondag 09 april 2017

Karin Bloemen - Volle Bloei De Reggehof, Goor
14:30
Mini & Maxi Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

maandag 10 april 2017

Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht Agnietenhof, Tiel
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Flint, Amersfoort

dinsdag 11 april 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Stoep, Spijkenisse
Mike Boddé - De Geurige Man Witte Theater, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht Agnietenhof, Tiel
Vincent Geers - Je moet het maar durven Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop! Parktheater, Eindhoven

woensdag 12 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jochen Otten KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Even goede vrienden Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar ATLAS Theater, Emmen
Karin Bloemen - Volle Bloei Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Derks - Spot Theaters Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg Venray, Venray
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
George van Houts - Kom Plot Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Matroesjka - Brainwash Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Ali B - Je Suis Ali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Omval, Diemen
De Jong & Van Santen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

donderdag 13 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Schaffelaartheater, Barneveld
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf Schouwburg de Lawei, Drachten
Pagina -123