CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -123
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 21 okt
20:15
City Theater
Schijndel
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
ma 23 okt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 24 okt
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
wo 25 okt
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater de Mythe
Goes
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
do 26 okt
De Stenge
Heinkenszand
Theater de Mythe
Goes
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Meervaart
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Hof 88
Almelo
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
DOK 6
Panningen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
vr 27 okt
Porgy en Bess
Terneuzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Goudse Schouwburg
Gouda
Werftheater
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Chassé Theater
Breda
Theater De Tuin
Leusden
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flint
Amersfoort
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 28 okt
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Flint
Amersfoort
Werftheater
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Ludens
Voorburg
De Dialoog
Ermelo
De Maaspoort
Venlo
De Domijnen
Sittard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
zo 29 okt
Theater De Verwachting
Ritthem
Kukeleku
Horst
20:30
Meervaart
Amsterdam
ma 30 okt
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
di 31 okt
Munttheater
Weert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
wo 01 nov
Theater de Kom
Nieuwegein
De Maagd
Bergen op Zoom
Scheldetheater
Terneuzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden

zaterdag 21 oktober 2017

20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum City Theater, Schijndel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Singer Theater, Laren
20:30
Sjaak Bral Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Jan Beuving - Raaklijn Meervaart, Amsterdam
20:30
Piepschuim Theater De Omval, Diemen

maandag 23 oktober 2017

Marc-Marie Huijbregts - Getekend De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - Oudejaarsconference Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 24 oktober 2017

Ali B - Koorts De Eendracht, Gemert
Marc-Marie Huijbregts - Getekend De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg de Lawei, Drachten
Jetty Mathurin - De Overdracht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Venray, Venray

woensdag 25 oktober 2017

Martijn Koning - Koning te rijk Theater De Omval, Diemen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Theater Zuidplein, Rotterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw? de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Theater de Mythe, Goes
Pieter Derks - Spot Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

donderdag 26 oktober 2017

Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw? De Stenge, Heinkenszand
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Theater de Mythe, Goes
Pieter Derks - Spot Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - De Onzen Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - Kakmaker Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Scheldetheater, Terneuzen
Leon van der Zanden - Kameleon Het Veur Theater, Leidschendam
Jan Beuving - Raaklijn Theater Hof 88, Almelo
Claudia de Breij - Nu Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum DOK 6, Panningen
20:15
Zonder verdoving Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden

vrijdag 27 oktober 2017

Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw? Porgy en Bess, Terneuzen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Spot Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Kameleon Werftheater, Utrecht
Jan Beuving - Raaklijn Posthuis Theater, Heerenveen
Claudia de Breij - Nu Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk Theater De Tuin, Leusden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Posttheater, Arnhem
André Manuel - De Onzen Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Flint, Amersfoort
Ton Kas - Kakmaker Theaters Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg heel Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Sjaak Bral Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Zonder verdoving De Meerpaal, Dronten
20:15
Piepschuim S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theater De Veste, Delft
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sleutelmoment Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 28 oktober 2017

Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles Theater De Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot Flint, Amersfoort
Leon van der Zanden - Kameleon Werftheater, Utrecht
Jan Beuving - Raaklijn Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Dialoog, Ermelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Domijnen, Sittard
Jetty Mathurin - De Overdracht Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Richard Groenendijk - Om alles De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto Guido Weijers - Oudejaarsconference
Guido Weijers - Oudejaarsconference Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Schouwburg Amphion, Doetinchem

zondag 29 oktober 2017

Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw? Theater De Verwachting, Ritthem
De Partizanen - Welkom in Partizanië Kukeleku, Horst
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik Meervaart, Amsterdam

maandag 30 oktober 2017

Richard Groenendijk - Om alles Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Parktheater, Eindhoven
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk Oude Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 31 oktober 2017

Richard Groenendijk - Om alles Munttheater, Weert
Ali B - Koorts KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut Lindenberg Theater, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Zonder verdoving Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kattendans, Bergeijk

woensdag 01 november 2017

Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot De Maagd, Bergen op Zoom
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Koorts KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning te rijk Het Klooster, Woerden
Pagina -123