Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Omval
Diemen
Theater de Mythe
Goes
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Mythe
Goes
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Dok6
Panningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Meerpaal
Dronten
Goudse Schouwburg
Gouda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Porgy en Bess
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Werftheater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kukeleku
Horst
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Munttheater
Weert
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Hoftheater
Raalte
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
dinsdag 24 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 25 oktober 2017
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
donderdag 26 oktober 2017
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hof 88, Almelo
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Veur Theater, Leidschendam
André Manuel - De Onzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Dok6, Panningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Scheldetheater, Terneuzen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 27 oktober 2017
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flint, Amersfoort
20:30
Sleutelmoment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Chassé Theater, Breda
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
20:15
Zonder verdoving
De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jan Beuving - Raaklijn
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Porgy en Bess, Terneuzen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Stefano Keizers - Erg heel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zaterdag 28 oktober 2017
Ton Kas - Kakmaker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Spot
Flint, Amersfoort
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Kolk, Assen
20:00
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Kolk, Assen
Jan Beuving - Raaklijn
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Leidse Schouwburg, Leiden
Jetty Mathurin - De Overdracht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Domijnen, Sittard
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
zondag 29 oktober 2017
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
maandag 30 oktober 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 31 oktober 2017
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kattendans, Bergeijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om alles
Munttheater, Weert
woensdag 01 november 2017
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Rietveld Theater, Delft
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Wilminktheater, Enschede
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Fuad Hassen - Held
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Hoftheater, Raalte
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Klooster, Woerden
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 02 november 2017
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Almere, Almere