Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Cardo
Groesbeek
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Eendracht
Gemert
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Werf
Aalst
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Parnassos
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Dok6
Panningen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Zinin
Nijverdal
De Klif
Nijmegen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
Wilminktheater
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
De Toegift
Den Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
donderdag 04 april 2019
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst
Cacaofabriek, Helmond
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Boxtel, Boxtel
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 05 april 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel