Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Klif
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Omval
Diemen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Spiegel
Zwolle
De Meerpaal
Dronten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Leest
Waalwijk
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Tuin
Leusden
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
De Speeldoos
Vught
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Willem
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
Kulturhus Holten
Holten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater 't Pand
Gorinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater De Omval
Diemen
Flint
Amersfoort
ATLAS Theater
Emmen
Agnietenhof
Tiel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Gooiland
Hilversum
Spant!
Bussum
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Schakel
Gilze
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Reggehof
Goor
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Schakel
Gilze
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 05 april 2019
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zaterdag 06 april 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
zondag 07 april 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
maandag 08 april 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam