CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -124
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 17 okt
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cultura
Ede
20:30
Simplon
Groningen
do 18 okt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Muze
Noordwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Meerpaal
Dronten
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Almere
Almere
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Hof 88
Almelo
Chassé Theater
Breda
Theater de Speeldoos
Baarn
Werftheater
Utrecht
1
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Klif 12
Den Hoorn
Spant!
Bussum
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Venray
Venray
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
vr 19 okt
De Dialoog
Ermelo
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posthuis Theater
Heerenveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
DeMess
Naarden
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Islemunda
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Spant!
Bussum
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Schakel
Gilze
C.C. De Pas
Heesch
Zaantheater
Zaandam
Kennemer Theater
Beverwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Lievekamp
Oss
Wesopa Weesp
Weesp
Zalencentrum de Treemter
Balk
Schouwburg Venray
Venray
1
1
Schouwburg de Lawei
Drachten
Papenstraattheater
Zwolle
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Idea
Soest
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam

woensdag 17 oktober 2018

20:00
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:15
ScherMUTSeling - De Banditaas Markant Uden, Uden
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus Cultura, Ede
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter Simplon, Groningen

donderdag 18 oktober 2018

Hadewych Minis - Minis Plus TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Muze, Noordwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg Ogterop, Meppel
Yentl en de Boer - Magie De Meerpaal, Dronten
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Sounds Niets te verliezen ATLAS Theater, Emmen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater aan de Schie, Schiedam
Oldenhermanns - UNSEXED Schouwburg Almere, Almere
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Schaffelaartheater, Barneveld
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Junushoff Theater, Wageningen
Matroesjka - Brainwash De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij C.C. 't Gasthoes, Horst
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Bovengrens Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Hof 88, Almelo
Sara Kroos - Zonder Verdoving Chassé Theater, Breda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - DREEJKLEZOEW Werftheater, Utrecht
1
Paul de Leeuw - Vette Pech! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kiki Schippers - Waar Klif 12, Den Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theater De Omval, Diemen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Blauwe Kei, Veghel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker De Meenthe, Steenwijk
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
De Cabaretpoel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Howard Komproe - Live on stage Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Johan Goossens - Vlam De Weijer, Boxmeer
20:30
Purper - Purper's Passie Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Jan van Besouw, Goirle
20:30
Edson Da Graça - Wakker Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 19 oktober 2018

Maartje & Kine - Vibrato De Dialoog, Ermelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Scheldetheater, Terneuzen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Agnietenhof, Tiel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yentl en de Boer - Magie Posthuis Theater, Heerenveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Marco Lopes - Moedt De Kattendans, Bergeijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd DeMess, Naarden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Meenthe, Steenwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Edson Da Graça - Wakker Islemunda, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bouwkunde, Deventer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om Alles! Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Vlam Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Zuidplein, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker Theater De Kolk, Assen
Patrick Laureij C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Ik beloof niks De Schakel, Gilze
Rayen Panday - Fenomeen C.C. De Pas, Heesch
Claudia de Breij - Nu Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights Kennemer Theater, Beverwijk
Louise Korthals - Alles is er Podium Hoge Woerd, De Meern
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?! De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater 't Pand, Gorinchem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Wesopa Weesp, Weesp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Zalencentrum de Treemter, Balk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Venray, Venray
1
1
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Het leven an sich Papenstraattheater, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater de Blauwe Kei, Veghel
Peter Pannekoek - Later was alles beter Diligentia, Den Haag
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry Theater Idea, Soest
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Sixties, muzikale lezing PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Purper - Purper's Passie Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Het Veur Theater, Leidschendam
Pagina -124