CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -125
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 30 mrt
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
vr 31 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Hofpoort
Coevorden
Agnietenhof
Tiel
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Storm
Winterswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Leidse Schouwburg
Leiden
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Venray
Venray
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Almere
Almere
1
20:30
DeLaMar
Amsterdam
za 01 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Goudse Schouwburg
Gouda
van Beresteyn
Veendam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
Spant!
Bussum
Zaantheater
Zaandam
De Maaspoort
Venlo
1
Orpheus
Apeldoorn
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
1
2
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Blauwe Kei
Veghel
1
20:15
Theater de Mythe
Goes
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
zo 02 apr
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Druten
Druten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel

donderdag 30 maart 2017

20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Munttheater, Weert
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
William Boeva - Reset G.C. Tentakel, Zonhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing De Maaspoort, Venlo
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Cabarestafette Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Diligentia, Den Haag
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Meenthe, Steenwijk
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 31 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan van Maanen - Voor Alles Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Even goede vrienden Theater Hofpoort, Coevorden
Mike Boddé - De Geurige Man Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Tegenwind Het Kielzog, Hoogezand
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Storm, Winterswijk
De Ploeg - Pilp Fuction Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Sleutelmoment Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Licht Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Volle Bloei Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - De Afterparty Chassé Theater, Breda
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Cameretten - Finalistentournee Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Iemand Anders Het Klooster, Woerden
Jochen Otten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochem Myjer - Adem in, adem uit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ali B - Je Suis Ali Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Philippe Geubels Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Soundos - Geboren met ervaring Cultura, Ede
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater De Omval, Diemen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Matroesjka - Brainwash Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Speeldoos, Vught
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Cabarestafette Schouwburg Almere, Almere
1
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

zaterdag 01 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden Agora Theater Druten, Druten
Mike Boddé - De Geurige Man Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater aan de Schie, Schiedam
Matroesjka - Brainwash Lindenberg Theater, Nijmegen
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Sleutelmoment Spant!, Bussum
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Zaantheater, Zaandam
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty De Maaspoort, Venlo
1
Martijn Hillenius - De man in bonus Orpheus, Apeldoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Iemand Anders Schouwburg Ogterop, Meppel
19:00
Bird & Sheep - Yakanuko Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Enge Buren - Ruk! Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles Chassé Theater, Breda
20:00
Philippe Geubels Theaters Tilburg, Tilburg
1
2
20:15
George van Houts - Kom Plot Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto Patrick Laureij - Dekking Hoog
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater de Blauwe Kei, Veghel
1
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Mythe, Goes
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Bon theater, Medemblik
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden De Zwaan, Uitgeest
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. De Pas, Heesch
20:30
Keihard lachen met: Adam Fields / Christian Pielich / Jochen Otten De Flux, Zaandam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort De Kleine Willem, Enschede
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Pieter Derks - Spot Chassé Theater, Breda
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

zondag 02 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Matroesjka - Brainwash Agora Theater Druten, Druten
Karin Bloemen - Volle Bloei Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pagina -125