Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:15
De Zwaan
Uitgeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. De Pas
Heesch
19:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Mythe
Goes
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kampanje
Den Helder
Spant!
Bussum
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
donderdag 30 maart 2017
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 31 maart 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Speeldoos, Vught
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mike Boddé - De Geurige Man
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Tuin, Leusden
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Karin Bloemen - Volle Bloei
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Ploeg - Pilp Fuction
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ashton Brothers - Enfants Terribles
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Soundos - Geboren met ervaring
Cultura, Ede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Hofpoort, Coevorden
Daniël Arends - De Afterparty
Chassé Theater, Breda
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 01 april 2017
20:30
Keihard lachen met: Adam Fields / Christian Pielich / Jochen Otten
De Flux, Zaandam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Zaantheater, Zaandam
20:00
Enge Buren - Ruk!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind
van Beresteyn, Veendam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Zwaan, Uitgeest
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Sneek, Sneek
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Bussel, Oosterhout
Matroesjka - Brainwash
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Bon theater, Medemblik
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Pas, Heesch
19:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Mike Boddé - De Geurige Man
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Mythe, Goes
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kleine Willem, Enschede
René van Meurs - Even goede vrienden
Agora Theater Druten, Druten
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Sleutelmoment
Spant!, Bussum
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:30
Pieter Derks - Spot
Chassé Theater, Breda
Martijn Hillenius - De man in bonus
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 02 april 2017
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Ons Mierloos Theater, Mierlo
15:00
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bird & Sheep - Yakanuko
Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Druten, Druten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
maandag 03 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 04 april 2017
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Odeon, Zwolle