Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Posa
Lelystad
Werftheater
Utrecht
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Kei
Reusel
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Ludens
Voorburg
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Vestzaktheater
Son
21:00
De Flux
Zaandam
17:30
Jopenkerk
Haarlem
Kukeleku
Horst
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Weijer
Boxmeer
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Simplon
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Dialoog
Ermelo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
BREStheater
Brielle
CulturA & Zo
Nootdorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Ludens
Voorburg
zaterdag 30 september 2017
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Posa, Lelystad
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
zondag 01 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 03 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 04 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 05 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
vrijdag 06 oktober 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 07 oktober 2017
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
zondag 08 oktober 2017
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 09 oktober 2017
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
woensdag 11 oktober 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 12 oktober 2017
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Agora Theater Druten, Druten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Dialoog, Ermelo
Jetty Mathurin - De Overdracht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Munttheater, Weert
20:00
De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Hof 88, Almelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 13 oktober 2017
Ton Kas - Kakmaker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
BREStheater, Brielle
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
21:00
Uit de hoge hoed improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Omval, Diemen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg