Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Venray
Venray
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
DiamantTheater
Den Haag
Gigant
Apeldoorn
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Cacaofabriek
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
Kulturhus Holten
Holten
Fulcotheater
IJsselstein
De Schakel
Gilze
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Mezz
Breda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Sneek
Sneek
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Nieuwe Kolk
Assen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Idea
Soest
Flint
Amersfoort
Theater De Winsinghhof
Roden
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater Aan de Slinger
Houten
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
zaterdag 19 januari 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
zondag 20 januari 2019
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
maandag 21 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 januari 2019
20:15
Ali B - Koorts (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Venray, Venray
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 23 januari 2019
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
donderdag 24 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen