Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Chassé Theater
Breda
De Maagd
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Kolk
Assen
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Klameare
Workum
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Verwachting
Ritthem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. De Herbakker
Eeklo
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Luctor et Emergo
Rilland
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Bussel
Oosterhout
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
De Klif
Nijmegen
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Lochem
Lochem
donderdag 14 maart 2019
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 15 maart 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
C.C. De Klameare, Workum
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Storm, Winterswijk
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Matroesjka - Brainwash
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Ruchte, Someren
Patrick Laureij
Theater aan de Schie, Schiedam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Verwachting, Ritthem
Arie & Silvester - Wie?!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Hoftheater, Raalte
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Willem, Papendrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Dok6, Panningen
Thomas Acda - Motel
Theater de Bussel, Oosterhout
Javier Guzman - Guzmán
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Koningshof, Maassluis
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - De Suppoost
Singer Theater, Laren
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Comedy Fabriek
Cacaofabriek, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co
Diligentia, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 16 maart 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem