CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -126
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 26 mrt
13:00
De Speeldoos
Vught
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
15:30
Chassé Theater
Breda
ma 27 mrt
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
di 28 mrt
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
wo 29 mrt
Schaffelaartheater
Barneveld
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theaters Tilburg
Tilburg
Filmtheater Luxor
Zutphen
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
DeLaMar
Amsterdam
do 30 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
De Nieuwe Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. De Pas
Heesch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
2
1
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
3
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
vr 31 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Hofpoort
Coevorden
Agnietenhof
Tiel
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Storm
Winterswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Leidse Schouwburg
Leiden

zondag 26 maart 2017

13:00
Bird & Sheep - Yakanuko De Speeldoos, Vught
15:00
Mini & Maxi Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
15:30
Watskeburt?! - de musical Chassé Theater, Breda

maandag 27 maart 2017

Youp van 't Hek - Licht Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater aan het Vrijthof, Maastricht

dinsdag 28 maart 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Chassé Theater, Breda
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ali B - Je Suis Ali De Maaspoort, Venlo
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

woensdag 29 maart 2017

Lenette van Dongen - Tegenwind Schaffelaartheater, Barneveld
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Speeldoos, Vught
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Sleutelmoment Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei S.C.C. De Ruchte, Someren
Daniël Arends - De Afterparty Theaters Tilburg, Tilburg
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Filmtheater Luxor, Zutphen
Pieter Derks - Spot Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Chassé Theater, Breda
20:00
George van Houts - Kom Plot Scheldetheater, Terneuzen
20:00
William Boeva - Reset De Spil, Roeselare
20:00
Ali B - Je Suis Ali Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Parktheater, Eindhoven
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles De Domijnen, Sittard
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Comedytrain On Tour Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing De Maaspoort, Venlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk! Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Matroesjka - Brainwash De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

donderdag 30 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Marco Lopes - Saudade Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Licht Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Volle Bloei Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. De Pas, Heesch
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
2
1
Jochem Myjer - Adem in, adem uit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Chassé Theater, Breda
20:00
George van Houts - Kom Plot Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Mini & Maxi Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ali B - Je Suis Ali ATLAS Theater, Emmen
20:00
Philippe Geubels Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
3
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Munttheater, Weert
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
William Boeva - Reset G.C. Tentakel, Zonhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing De Maaspoort, Venlo
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Cabarestafette Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Diligentia, Den Haag
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Meenthe, Steenwijk
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 31 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan van Maanen - Voor Alles Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Even goede vrienden Theater Hofpoort, Coevorden
Mike Boddé - De Geurige Man Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Tegenwind Het Kielzog, Hoogezand
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Storm, Winterswijk
De Ploeg - Pilp Fuction Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Sleutelmoment Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Licht Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Volle Bloei Leidse Schouwburg, Leiden
Pagina -126