CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -127
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 10 okt
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater Sneek
Sneek
2
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 11 okt
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Klinker
Winschoten
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Stoep
Spijkenisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Vlieland
Vlieland
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Druten
Druten
Theater Walhalla
Rotterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Groene Engel
Oss
vr 12 okt
Schaffelaartheater
Barneveld
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Agnietenhof
Tiel
Hoftheater
Raalte
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein

woensdag 10 oktober 2018

Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Beun, Heiloo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater Sneek, Sneek
2
Ton Kas - Kakmaker Zaantheater, Zaandam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Purper - Purper's Passie Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
The Umbilical Brothers Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

donderdag 11 oktober 2018

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Speeldoos, Baarn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater De Klinker, Winschoten
00:00
Sounds Niets te verliezen Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Howard Komproe - Live on stage De Meenthe, Steenwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut DeLaMar, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam Het Veur Theater, Leidschendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker Munttheater, Weert
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Fenomeen Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens Leidse Schouwburg, Leiden
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Podium Vlieland, Vlieland
Rundfunk - Wachstumsschmerzen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?! Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Posthuis Theater, Heerenveen
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Carrousel, Ommen
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Purper - Purper's Passie Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Posttheater, Arnhem
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Matroesjka - Brainwash Groene Engel, Oss

vrijdag 12 oktober 2018

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schaffelaartheater, Barneveld
Nathalie Baartman - Breek Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kattendans, Bergeijk
Yentl en de Boer - Magie Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel DeMess, Naarden
00:00
Howard Komproe - Live on stage Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Het Postkantoor, Bovenkarspel
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Beuving - Rotatie Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij De Weijer, Boxmeer
René van Meurs - Ik beloof niks De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Fenomeen Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Lebbis - De Bovengrens Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Het Klooster, Woerden
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater De Storm, Winterswijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?! Hoftheater, Raalte
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Ludens, Voorburg
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum C.C. Deurne, Deurne
Paul de Leeuw - Vette Pech! Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Lindenberg Theater, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Troosten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan! Het Veur Theater, Leidschendam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Voorveghter, Hardenberg
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Floralis, Lisse
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Purper - Purper's Passie Theater de Kom, Nieuwegein
Pagina -127