Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Pand
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Kulturhus
Borne
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Zundert
Zundert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Schakel
Waregem
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Vestzaktheater
Son
Theater Sneek
Sneek
De Domijnen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kunstgreep
Oostzaan
Pook
Oostknollendam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Kom
Nieuwegein
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. De Werft
Geel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Dillewijn
Ankeveen
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Hofnar
Aalten
De Schakel
Gilze
Theater De Veste
Delft
DNK
Assen
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Venray
Venray
vrijdag 20 maart 2020
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Pand, Gorinchem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Best of... Ton Kas
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Kulturhus, Borne
Grof geschud - Lijmen
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 21 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Trigger
Theater De Leest, Waalwijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Markant Uden, Uden
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agnietenhof, Tiel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Vestzaktheater, Son
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Domijnen, Sittard
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Enge Buren - BASTA!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Beun, Heiloo
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Werft, Geel
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
ATLAS Theater, Emmen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Fransche School Culemborg, Culemborg
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Hofnar, Aalten
zondag 22 maart 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schakel, Gilze
Buurman en Buurman gaan kamperen
Theater De Veste, Delft
Marcel Hensema - Alles in de hens
DNK, Assen
Sara Kroos - Verte
Musis, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 23 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Meenthe, Steenwijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
AFAS Circustheater, Scheveningen
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Sasha Velour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 24 maart 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Spiegel, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Het Musiater, Zevenaar
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Venray, Venray