Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Rietveld Theater
Delft
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Veste
Delft
Flint
Amersfoort
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
van Beresteyn
Veendam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Lindenberg Theater
Nijmegen
Munttheater
Weert
00:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Parkgebouw
Rijssen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Scheldetheater
Terneuzen
De Kleine Willem
Enschede
Chassé Theater
Breda
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Veluvine
Nunspeet
De Meenthe
Steenwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Markant Uden
Uden
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hoftheater
Raalte
Theater De Leest
Waalwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Munttheater
Weert
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Concordia
Enschede
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Idea
Soest
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
dinsdag 09 april 2019
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 10 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Rietveld Theater, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles!
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Oldenhermanns - UNSEXED
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Louise Korthals - Alles is er
De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Karin Bloemen - Souvenirs
van Beresteyn, Veendam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Koningshof, Maassluis
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Munttheater, Weert
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Parkgebouw, Rijssen
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Odeon, Zwolle
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Willem, Enschede
donderdag 11 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Chassé Theater, Breda
Yentl en de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Veluvine, Nunspeet
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Oldenhermanns - UNSEXED
Parktheater, Eindhoven
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Nathalie Baartman - Breek
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kattendans, Bergeijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Matroesjka - Brainwash
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zinin, Nijverdal
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
Emilio Guzman - Kom dan!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Poorterij, Zaltbommel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Arie & Silvester - Wie?!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Concordia, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Idea, Soest
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
vrijdag 12 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder