CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -12
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 06 mei
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 07 mei
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater De Veste
Delft
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Toneelschuur
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
wo 08 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Singer Theater
Laren
Theater Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
do 09 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
Kennemer Theater
Beverwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Orpheus
Apeldoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
ATLAS Theater
Emmen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Veluvine
Nunspeet
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
1
Theater Orpheus
Apeldoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
vr 10 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Theaters Tilburg
Tilburg
Posthuis Theater
Heerenveen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
Theater de Griffioen
Amstelveen

maandag 06 mei 2019

20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Ali B. - Koorts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 07 mei 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Het leven an sich Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kiki Schippers - Waar Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Wilminktheater, Enschede
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Oude Luxor Theater, Rotterdam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Toneelschuur, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Koninklijke Schouwburg, Den Haag

woensdag 08 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry Theater Zuidplein, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Harmonie, Leeuwarden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Sneek, Sneek
Alex Ploeg Ultimatum Fulcotheater, IJsselstein
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - Highlights Flint, Amersfoort
Patrick Laureij Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Brainwash Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles! Singer Theater, Laren
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Orpheus, Apeldoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Bijna Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Veste, Delft
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is Musis, Arnhem
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas Chassé Theater, Breda
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theaters Tilburg, Tilburg

donderdag 09 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry Munttheater, Weert
Pieter Derks - Voor wat het waard is Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg de Lawei, Drachten
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Orpheus, Apeldoorn
Foto Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Kiki Schippers - Waar ATLAS Theater, Emmen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?! Veluvine, Nunspeet
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Lenette van Dongen - Paradijskleier
Lenette van Dongen - Paradijskleier Meervaart, Amsterdam
1
Louise Korthals - Alles is er Theater Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Breek De Oosterpoort, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Sneek, Sneek
Thomas Acda - Motel Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Arjen Lubach Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Dolf Jansen - Bijna Cultura, Ede
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech! KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel De Maaspoort, Venlo
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater de Schalm, Veldhoven

vrijdag 10 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theaters Tilburg, Tilburg
De Partizanen - Het leven an sich Posthuis Theater, Heerenveen
Emilio Guzman - Kom dan! Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Agnietenhof, Tiel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater de Griffioen, Amstelveen
Pagina -12