Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
Flint
Amersfoort
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Amare
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Podium Hoge Woerd
De Meern
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:15
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:15
ATLAS Theater
Emmen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Venray
Venray
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lievekamp
Oss
De Klif
Nijmegen
Het Punt
Vroomshoop
Theater Zuidplein
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Bogaard
Sint-Truiden
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
maandag 28 maart 2022
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Flint, Amersfoort
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
André Manuel - Sneu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 29 maart 2022
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Jandino - Opgefokt
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bill Bailey
Amare, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater De Veste, Delft
20:15
André Manuel - Sneu
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 30 maart 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Podium Hoge Woerd, De Meern
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Jandino - Opgefokt
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rayen Panday - Focus
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Parktheater, Eindhoven
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
René van Meurs - 2636
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Meervaart, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
ATLAS Theater, Emmen
donderdag 31 maart 2022
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Venray, Venray
Christel de Laat - Hoe dan?!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lebbis - De Ziel
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Jandino - Opgefokt
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Koningshof, Maassluis
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rayen Panday - Focus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
René van Meurs - 2636
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Zaantheater, Zaandam
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Diligentia, Den Haag
20:15
André Manuel - Sneu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Parktheater, Eindhoven
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 01 april 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Klif, Nijmegen
Nathalie Baartman - SNAK
Het Punt, Vroomshoop
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Stoep, Spijkenisse
Grof geschud - Broeden
De Bogaard, Sint-Truiden
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Martiniplaza, Groningen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Goudse Schouwburg, Gouda
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen