CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -129
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 mrt
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
vr 17 mrt
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Parnassos
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Het Poorthuis
Peer
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
1
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Venray
Venray
Theater Walhalla
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Figi Theater
Zeist
1
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 18 mrt
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Theater De Klinker
Winschoten
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Gouverneurstheater
Heusden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TOP
Bemmel
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Theater De Omval
Diemen
zo 19 mrt
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
ma 20 mrt
Chassé Theater
Breda
1
20:00
Beatrix Theater
Utrecht

donderdag 16 maart 2017

20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater PePijn, Den Haag
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater De Kolk, Assen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Griffioen, Amstelveen

vrijdag 17 maart 2017

Kirsten van Teijn - Zalf C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Even goede vrienden DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Matroesjka - Brainwash C.C. Parnassos, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset C.C. Het Poorthuis, Peer
Kommil Foo - Schoft Theater de Blauwe Kei, Veghel
Henry van Loon - Sleutelmoment De Oosterpoort, Groningen
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Deventer Schouwburg, Deventer
1
Karin Bloemen - Volle Bloei Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Het Kielzog, Hoogezand
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot Kennemer Theater, Beverwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles Agnietenhof, Tiel
20:00
Mini & Maxi Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing DeLaMar, Amsterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Orpheus, Apeldoorn
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanie Flint, Amersfoort
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater de Hofnar, Valkenswaard
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Figi Theater, Zeist
1
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Theater Idea, Soest
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Cammeleur, Dongen
20:15
Cameretten - Finalistentournee Cultura, Ede
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Watskeburt?! - de musical De Harmonie, Leeuwarden
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater De Kolk, Assen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Posttheater, Arnhem
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
Mike Boddé - De Geurige Man Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 18 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Parktheater, Eindhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Even goede vrienden Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Mike Boddé - De Geurige Man Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash Gouverneurstheater, Heusden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marjolijn van Kooten - Paniek TOP, Bemmel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Spot Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Mini & Maxi Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kattendans, Bergeijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Spant!, Bussum
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater Sneek, Sneek
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Watskeburt?! - de musical Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Enge Buren - Ruk! Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Marjolein van Kooten & Bram Bakker- Geen Paniek Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Agora Theater Druten, Druten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater De Omval, Diemen

zondag 19 maart 2017

14:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Leidse Schouwburg, Leiden
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

maandag 20 maart 2017

Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Chassé Theater, Breda
1
20:00
Hans Liberg - trálálá voor iederéén Beatrix Theater, Utrecht
Pagina -129