CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -129
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 20 mei
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang
Maastricht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Maaspoort
Venlo
zo 21 mei
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
ma 22 mei
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
di 23 mei
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
1
Compagnietheater
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
wo 24 mei
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kampanje
Den Helder
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Theaters Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Leidse Schouwburg
Leiden
Compagnietheater
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
do 25 mei
De Kattendans
Bergeijk
De Maaspoort
Venlo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
1
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
vr 26 mei
Leidse Schouwburg
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Deventer Schouwburg
Deventer
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Venray
Venray
1
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:45
Volta
Amsterdam
za 27 mei
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Veste
Delft
ATLAS Theater
Emmen
1
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater aan het Spui
Den Haag
Compagnietheater
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Meervaart
Amsterdam

zaterdag 20 mei 2017

Cameretten - Finalistentournee C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Pieter Derks - Spot TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Caustic Comedy Night: Simon King Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang, Maastricht
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater RhederArt, Dieren
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Wilminktheater, Enschede
20:00
Ali B - Je Suis Ali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola De Maaspoort, Venlo

zondag 21 mei 2017

Karin Bloemen - Volle Bloei Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater 't Onderdak, Sassenheim

maandag 22 mei 2017

20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag

dinsdag 23 mei 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Schoft Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon - Sleutelmoment Parktheater, Eindhoven
Foto Karin Bloemen - Volle Bloei
Karin Bloemen - Volle Bloei De Harmonie, Leeuwarden
1
Micha Wertheim - Iemand Anders Compagnietheater, Amsterdam
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

woensdag 24 mei 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Domijnen, Sittard
André Manuel - De Onzen Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - (N)ergens goed voor TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts Schouwburg Amphion, Doetinchem
William Boeva - Reset Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Kommil Foo - Schoft Theaters Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Iemand Anders Compagnietheater, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ross Noble Meervaart, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
Foto Sara Kroos - Doorgefokt
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater aan de Schie, Schiedam

donderdag 25 mei 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kattendans, Bergeijk
Sanne Wallis de Vries - Gut De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de Lach Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders Compagnietheater, Amsterdam
Pieter Derks - Spot Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
1
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Karin Bloemen - Volle Bloei Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

vrijdag 26 mei 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Leidse Schouwburg, Leiden
Mike Boddé - De Geurige Man De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning van de Lach Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Schoft Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marjolijn van Kooten - Paniek Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders Compagnietheater, Amsterdam
Pieter Derks - Spot Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction DeLaMar, Amsterdam
20:00
William Boeva - Reset Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Chassé Theater, Breda
20:00
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly De Maagd, Bergen op Zoom
Foto Jandino Asporaat - Keihard
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg Venray, Venray
1
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Kattendans, Bergeijk
20:45
Bart Melief / José Schuringa / Kachun Cheung / Rik Rottier / Tobi Kooi Volta, Amsterdam

zaterdag 27 mei 2017

Guido Weijers - Masterclass Geluk De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater de Bussel, Oosterhout
Mike Boddé - De Geurige Man Theater De Veste, Delft
Foto André Manuel - De Onzen
André Manuel - De Onzen ATLAS Theater, Emmen
1
Marc-Marie Huijbregts Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Schoft Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marjolijn van Kooten - Paniek Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater aan het Spui, Den Haag
Micha Wertheim - Iemand Anders Compagnietheater, Amsterdam
Pieter Derks - Spot Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
De Ploeg - Pilp Fuction DeLaMar, Amsterdam
20:00
René van Meurs / Roel C. Verburg O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
William Boeva - Reset C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Chassé Theater, Breda
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Meervaart, Amsterdam
Pagina -129