Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Schakel
Gilze
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Energiehuis
Dordrecht
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturhus Holten
Holten
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Tuin
Leusden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Gooiland
Hilversum
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Reggehof
Goor
20:30
De Schakel
Gilze
Junushoff Theater
Wageningen
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vrijdag 05 april 2019
Nathalie Baartman - Breek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Gooiland, Hilversum
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Ludens, Voorburg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
Murth Mossel - Pauwer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 06 april 2019
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 07 april 2019
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
maandag 08 april 2019
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 april 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Najib Amhali
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk