CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -130
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 mrt
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Markant Uden
Uden
za 30 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zuidplein
Rotterdam
Dok6
Panningen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater Kulturhus
Borne
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Boodschap
Rijen
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Werftheater
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Venray
Venray
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Wesopa Weesp
Weesp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Omval
Diemen
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Willem
Papendrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
1
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Posttheater
Arnhem
zo 31 mrt
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
ma 01 apr
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
18:15
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 02 apr
Toneelschuur
Haarlem
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 03 apr
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Agora Theater Lelystad
Lelystad

vrijdag 29 maart 2019

20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Soundos - Niets te Verliezen Diligentia, Den Haag
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out De Maaspoort, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Markant Uden, Uden

zaterdag 30 maart 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna Theater 't Pand, Gorinchem
Thomas Acda - Motel De Reggehof, Goor
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kommil Foo - Oogst Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Zuidplein, Rotterdam
Thijs Kemperink - Bonje Dok6, Panningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar C.C. Achterolmen, Maaseik
Nathalie Baartman - Breek Theater Kulturhus, Borne
Roué Verveer - Heppie de Peppie Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel De Boodschap, Rijen
Brigitte Kaandorp - Eh... Wilminktheater, Enschede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Matroesjka - Brainwash Theater Ludens, Voorburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater PePijn, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Louise Korthals - Alles is er Wilminktheater, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Oosterpoort, Groningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater RhederArt, Dieren
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Venray, Venray
Angela Groothuizen - Lueke binge Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Ploeg Ultimatum Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Paul de Leeuw - Vette Pech! Schouwburg Hengelo, Hengelo
Murth Mossel - Pauwer Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Guzmán Wesopa Weesp, Weesp
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - Het leven an sich Theater De Omval, Diemen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kunstgreep, Oostzaan
Ali B - Koorts Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rire Ensemble Paleis 12, Brussel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels Kulturhus Holten, Holten
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST De Maaspoort, Venlo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu De Poorterij, Zaltbommel
1
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW Diligentia, Den Haag
20:30
Daniëlle Schel - Patroon KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater De Kik, Elst
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Posttheater, Arnhem

zondag 31 maart 2019

Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Piepschuim - Grote Woorden Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders Simplon, Groningen

maandag 01 april 2019

Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost Goudse Schouwburg, Gouda
Lieve Scheire - Live in Nerdland DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt Diligentia, Den Haag
18:15
Kevin Bridges Meervaart, Amsterdam
Foto  Theo Maassen
Theo Maassen Markant Uden, Uden
1
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 02 april 2019

Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Toneelschuur, Haarlem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles! Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights Leidse Schouwburg, Leiden
Fresku - Voordat het te laat is Schouwburg Odeon, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater de Spiegel, Zwolle
Kiki Schippers - Waar De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Aziz Ansari AFAS Live, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 03 april 2019

Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel Theater aan de Schie, Schiedam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pagina -130