Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater Sneek
Sneek
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. De steiger Boom
Boom
Theater de Schalm
Veldhoven
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater de Speeldoos
Baarn
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Munttheater
Weert
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Oosterpoort
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meerpaal
Dronten
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Podium Reimerswaal
Rilland
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang
Maastricht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
woensdag 17 mei 2017
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 18 mei 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - De Onzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
William Boeva - Reset
C.C. De steiger Boom, Boom
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kom, Nieuwegein
Marjolijn van Kooten - Paniek
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Speeldoos, Baarn
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Iemand Anders
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Munttheater, Weert
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Venray, Venray
vrijdag 19 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mike Boddé - De Geurige Man
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Stoep, Spijkenisse
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
De Meerpaal, Dronten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Agnietenhof, Tiel
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Markant Uden, Uden
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Madelijne Kool / Nicolaas Duin - De Wake Up Kool
Perron-3, Rosmalen
20:30
The Stand-up Club
Bibelot, Dordrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Parktheater, Eindhoven
23:45
Jeroen Pater / Jurg van Ginkel / Ruud Smulders
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 20 mei 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Schie, Schiedam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podium Reimerswaal, Rilland
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
De Kattendans, Bergeijk
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Pieter Derks - Spot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Caustic Comedy Night: Simon King
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang, Maastricht
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Maaspoort, Venlo
zondag 21 mei 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Onderdak, Sassenheim