Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Ludens
Voorburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Klif
Nijmegen
BREStheater
Brielle
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Meerpaal
Dronten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Weijer
Boxmeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Wilminktheater
Enschede
De Maagd
Bergen op Zoom
Spant!
Bussum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Klooster
Woerden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Dakota
Den Haag
De Boodschap
Rijen
C.C. De Werft
Geel
Flint
Amersfoort
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Ludens
Voorburg
De Harmonie
Leeuwarden
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Kampanje
Den Helder
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Venray
Venray
De Poorterij
Zaltbommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Omval
Diemen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
DeLaMar
Amsterdam
vrijdag 10 mei 2019
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
zaterdag 11 mei 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Bijna
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Thomas Acda - Motel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Dakota, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje
De Boodschap, Rijen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Flint, Amersfoort
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Orpheus, Apeldoorn
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
DeMess, Naarden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Harmonie, Leeuwarden
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Patrick Laureij
Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Fenomeen
Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Venray, Venray
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
20:00
Film: Le gamin au velo
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma
Theater PePijn, Den Haag
zondag 12 mei 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
DeLaMar, Amsterdam