Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Merksem
Merksem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Reggehof
Goor
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Veste
Delft
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Papenstraattheater
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Kerkrade
Kerkrade
Agnietenhof
Tiel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Junushoff Theater
Wageningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Dok6
Panningen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Molenberg
Delfzijl
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater De Willem
Papendrecht
Hedon
Zwolle
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Victorie
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Veste
Delft
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
C.C. De Mol
Lier
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Allemanswaard
Amerongen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
De Muze
Noordwijk
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
De Maagd
Bergen op Zoom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Myllesweerd
Mill
Kulturhus Holten
Holten
Theater De Storm
Winterswijk
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater de Kom
Nieuwegein
Kennemer Theater
Beverwijk
woensdag 11 maart 2020
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 12 maart 2020
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Fresku
Chassé Theater, Breda
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 13 maart 2020
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Muze, Noordwijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
Marco Lopes - Wees blij
C.C. Parnassos, Utrecht
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Oldenhermanns - Unsexed
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kulturhus Holten, Holten
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Storm, Winterswijk
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk