Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Boom Chicago
Amsterdam
Zuiderpershuis
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
19:30
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Willem II Stadion
Tilburg
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
De Flux
Zaandam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
RAI Theater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
18:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
RAI Theater
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Het Zuiderpark
Den Haag
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kattendans
Bergeijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Hedon
Zwolle
De Kattendans
Bergeijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Perron-3
Rosmalen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
vrijdag 08 juni 2018
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 09 juni 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Eric Goossens / Leon van der Zanden / Marlon Kicken / Raymon Hofkens /
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Eric Goossens / Leon van der Zanden / Marlon Kicken / Tom Sligting
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 10 juni 2018
14:30
Alex Klaasen - Showponies
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Brigitte Kaandorp Wereldtournee met grote liveband
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 11 juni 2018
Russell Kane
Zuiderpershuis, Antwerpen
dinsdag 12 juni 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 juni 2018
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 14 juni 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 15 juni 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Diligentia, Den Haag
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Markant Uden, Uden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 16 juni 2018
19:00
Braboneger and Friends
Willem II Stadion, Tilburg
21:00
Mich Walschaerts & Raf Walschaerts - Kommil Foo
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
Salaheddine Salaheddine: De Marokkaan en de Media
Meervaart, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 17 juni 2018
20:30
The Hodgetwins
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 19 juni 2018
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 20 juni 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 21 juni 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Rob Scheepers - Kom maar op!
Markant Uden, Uden
vrijdag 22 juni 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
AFAS Live, Amsterdam
19:30
De Meermin, Het Monster en de Maan Jan-Paul van Spaendock, Peter Lusse
Meervaart, Amsterdam
21:00
Herman van Veen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zaterdag 23 juni 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
AFAS Live, Amsterdam
19:30
De Meermin, Het Monster en de Maan Jan-Paul van Spaendock, Peter Lusse
Meervaart, Amsterdam
21:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Wëreldbänd met Släpstick
Openluchttheater Cabrio, Soest
zondag 24 juni 2018
Keihard Lachen met o.a. Soundos el Ahmadi
De Flux, Zaandam
donderdag 28 juni 2018
20:00
Ali B / Gabbers / Martijn Koning / Najib Amhali / Roué Verveer
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 29 juni 2018
Ali B / Gabbers / Martijn Koning / Najib Amhali / Roué Verveer
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Veldhuis en Kemper: Geloof ons nou maar
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zaterdag 30 juni 2018
Ali B / Gabbers / Martijn Koning / Najib Amhali / Roué Verveer
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Gunter Lamoot / Piet De Praitere
Blue Collar Hotel, Eindhoven
donderdag 05 juli 2018
Jim Gaffigan
RAI Theater, Amsterdam
vrijdag 06 juli 2018
20:30
Berry Knapen
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
zaterdag 14 juli 2018
18:00
25 jaar Boom Chicago - Boom Chicago & Friends
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
14:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
zaterdag 28 juli 2018
20:15
Comedynight met Sjaak Bral, Kasper van der Laan, Jenneke de Bijl e.a
Zuiderparktheater, Den Haag
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Het Zuiderpark, Den Haag
zaterdag 11 augustus 2018
20:15
Comedynight
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Yentl & de Boer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
woensdag 22 augustus 2018
15:00
Theatergroep Yalla Yalla - Amboula
Zuiderparktheater, Den Haag
vrijdag 24 augustus 2018
Kevin Hart – The Irresponsible Tour
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 25 augustus 2018
Kevin Hart – The Irresponsible Tour
Sportpaleis, Antwerpen
zondag 26 augustus 2018
20:00
Anthony Jeselnik
Melkweg, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach Live
Meervaart, Amsterdam
woensdag 29 augustus 2018
20:00
Yentl & de Boer in Concert
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
vrijdag 31 augustus 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Posttheater, Arnhem
20:30
Rob Scheepers
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Yentl & de Boer in concert
Openluchttheater Ede, Ede
zaterdag 01 september 2018
20:00
Comedy Night gepresenteerd door Comedytrain
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Comedy Night Quatsch 3
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
21:00
Yentl & de Boer in Concert
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zondag 02 september 2018
20:00
My Dad Wrote A Porno
Meervaart, Amsterdam
maandag 03 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 04 september 2018
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
woensdag 05 september 2018
19:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Kattendans, Bergeijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 06 september 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Kattendans, Bergeijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater PePijn, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 07 september 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Perron-3, Rosmalen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - Kakmaker
De Kunstgreep, Oostzaan
zaterdag 08 september 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Speeldoos, Vught
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk