Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Eendracht
Gemert
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theatercafe Lexke
Budel
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Den Herd
Bladel
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Kinkel
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Schuur
Haarlem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Mezz
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kantine Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Theater De Storm
Winterswijk
Munttheater
Weert
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Groene Engel
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
C.C. Zundert
Zundert
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
zaterdag 20 oktober 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 21 oktober 2018
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
maandag 22 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2018
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 24 oktober 2018
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
20:00
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 25 oktober 2018
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
vrijdag 26 oktober 2018
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Purper - Purper's Passie
De Speeldoos, Vught
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam