Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Het Wennekerpand
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Domijnen
Sittard
Theater Cardo
Groesbeek
De Kattendans
Bergeijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schaffelaartheater
Barneveld
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Zinin
Nijverdal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maaspoort
Venlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Perron-3
Rosmalen
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Dok6
Panningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
AINSI
Maastricht
De Kunstgreep
Oostzaan
Chassé Theater
Breda
De Reggehof
Goor
De Kleine Willem
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Ogtent
Duiven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
woensdag 20 maart 2019
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 21 maart 2019
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
vrijdag 22 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn