Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schuur
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Singer Theater
Laren
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Musis
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
20:15
Diligentia
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Veste
Delft
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cultura
Ede
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Veluvine
Nunspeet
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schaffelaartheater
Barneveld
vrijdag 03 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 04 mei 2019
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
maandag 06 mei 2019
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 07 mei 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
woensdag 08 mei 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights
Flint, Amersfoort
Thomas Acda - Motel
Deventer Schouwburg, Deventer
Theo Nijland - En de rest is onzin
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Singer Theater, Laren
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
Patrick Laureij
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Veste, Delft
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
Kommil Foo - Oogst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs
Chassé Theater, Breda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Sneek, Sneek
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Bijna
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 09 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Sneek, Sneek
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thomas Acda - Motel
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Veste, Delft
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Laureij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Munttheater, Weert
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Dolf Jansen - Bijna
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Arjen Lubach
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie & Silvester - Wie?!
Veluvine, Nunspeet
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld