CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -132
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 apr
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
1
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Zaantheater
Zaandam
za 23 apr
Theater 't Web
Bleiswijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Podium onder de toren
Grootschermer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
19:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
1
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
21:30
Zaantheater
Zaandam
zo 24 apr
14:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Theater De Kik
Elst
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 25 apr
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 26 apr
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
do 28 apr
Theater De Veste
Delft
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Belgica
Dendermonde
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
Markant Uden
Uden
Munttheater
Weert
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Posttheater
Arnhem
vr 29 apr
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
Dok6
Panningen
Theater de Kom
Nieuwegein

vrijdag 22 april 2022

20:15
Andries Tunru - In Theorie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Dok6, Panningen
20:15
Jandino - Opgefokt Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Alex Agnew C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Theater de Bussel, Oosterhout
1
20:30
René van Meurs - 2636 Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Ludens, Voorburg
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Zaantheater, Zaandam

zaterdag 23 april 2022

Grof geschud - Broeden Theater 't Web, Bleiswijk
Pieter Derks - Uit het niets Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Youp van 't Hek - De laatste ronde De Nieuwe Kolk, Assen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Markant Uden, Uden
Nathalie Baartman - SNAK Podium onder de toren, Grootschermer
Martijn Crins - Mesthoop Schouwburg de Lawei, Drachten
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Diligentia, Den Haag
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Zaantheater, Zaandam
20:00
The Moonlovers / Alex Agnew Cultuurcentrum Beringen, Beringen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan World Forum Theater, Den Haag
20:00
Anuar - Eerlijk Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Lebbis - De Ziel Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
René van Meurs - 2636 Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rayen Panday - Focus Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater Vianen, Vianen
20:15
Marcel Harteveld - Geen idee De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino - Opgefokt De Meerpaal, Dronten
20:30
Merijn Scholten - Solo Fransche School Culemborg, Culemborg
1
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Chassé Theater, Breda
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas Posttheater, Arnhem
Sjaak Bral - De Meesterkraker Fulcotheater, IJsselstein
20:30
LOS - Lusten en Lasten De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Max van den Burg C.C. Bacchus, Aalsmeer
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Zaantheater, Zaandam

zondag 24 april 2022

14:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen DeLaMar, Amsterdam
15:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt Theater De Kik, Elst
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Flint, Amersfoort
20:30
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 25 april 2022

19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Kampanje, Den Helder
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 26 april 2022

Kasper van der Laan - 1 Kilo Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Uit het niets Orpheus, Apeldoorn
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater de Stoep, Spijkenisse
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Flint, Amersfoort
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Lenette van Dongen - Paradijskleier Fulcotheater, IJsselstein
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

donderdag 28 april 2022

Patrick Laureij - Live Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo Orpheus, Apeldoorn
Grof geschud - Broeden C.C. Belgica, Dendermonde
Pieter Derks - Uit het niets Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Kom, Nieuwegein
Christel de Laat - Hoe dan?! Markant Uden, Uden
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Munttheater, Weert
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lebbis - De Ziel Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and DeLaMar, Amsterdam
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Theater De Lievekamp, Oss
1
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Rayen Panday - Focus Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Marcel Harteveld - Geen idee C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Andries Tunru - In Theorie Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Posttheater, Arnhem

vrijdag 29 april 2022

Patrick Laureij - Live Theater De Veste, Delft
Foto Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
Grof geschud - Broeden Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Kom, Nieuwegein
Pagina -132