CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -132
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 mrt
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vr 03 mrt
Theater de Hofnar
Valkenswaard
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
1
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Werftheater
Utrecht
za 04 mrt
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. De Steenoven
Herzele
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
DOK 6
Panningen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Podium heino
Heino
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Zaantheater
Zaandam
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
zo 05 mrt
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
ma 06 mrt
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
di 07 mrt
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten

donderdag 02 maart 2017

20:30
André Manuel - De Onzen Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater De Omval, Diemen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Chassé Theater, Breda
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Isala Theater, Capelle aan den IJssel

vrijdag 03 maart 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kirsten van Teijn - Zalf J.C. Pardoes, Hoogwoud
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Posttheater, Arnhem
George van Houts - Kom Plot Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Matroesjka - Brainwash Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Het Kielzog, Hoogezand
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - De Afterparty Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Meerpaal, Dronten
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Soundos - Geboren met ervaring De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!! De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Diederik van Vleuten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Dialoog, Ermelo
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater Carrousel, Ommen
20:15
Watskeburt?! - de musical Spant!, Bussum
20:15
Philippe Geubels Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
1
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Oldenosborn - #Life Jan van Besouw, Goirle
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Werftheater, Utrecht

zaterdag 04 maart 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Wesopa Weesp, Weesp
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Gut De Kleine Komedie, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Agora Theater Lelystad, Lelystad
André Manuel - De Onzen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
William Boeva - Reset C.C. De Steenoven, Herzele
Tineke Schouten - T-splitsing Zaantheater, Zaandam
Niet Schieten! - Kusje erop! Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Agnietenhof, Tiel
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Philippe Geubels Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Meervaart, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Spant!, Bussum
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Cabarestafette Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen DOK 6, Panningen
20:15
Watskeburt?! - de musical Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater Ludens, Voorburg
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
George van Houts - Kom Plot Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Matroesjka - Brainwash Podium heino, Heino
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Zaantheater, Zaandam
21:00
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly De alkeburcht, Roelofarendsveen

zondag 05 maart 2017

Marc-Marie Huijbregts Parktheater, Eindhoven
Foto Freek de Jonge - De Peiling
Freek de Jonge - De Peiling Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1

maandag 06 maart 2017

Marc-Marie Huijbregts Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop! DeLaMar, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Parktheater, Eindhoven

dinsdag 07 maart 2017

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut De Harmonie, Leeuwarden
Hans Teeuwen - Echte Rancune Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Schoft Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Volle Bloei TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
14:30
George van Houts - Kom Plot Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali De Meerpaal, Dronten
Pagina -132