Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Koornbeurs
Franeker
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Mythe
Goes
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
De Boodschap
Rijen
't Getouw
Mol
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
Zaantheater
Zaandam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
20:00
Markant Uden
Uden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Figi Theater
Zeist
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
DeLaMar
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Horst
Venhorst
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Markant Uden
Uden
Flint
Amersfoort
20:00
Cultura
Ede
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kampanje
Den Helder
De Speeldoos
Vught
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Chassé Theater
Breda
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
woensdag 24 april 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lebbis
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Souvenirs
Kennemer Theater, Beverwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Junushoff Theater, Wageningen
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Mythe, Goes
18:00
Eddie Izzard
Koninklijk Circus, Brussel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cameretten - Finalistentour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Maaspoort, Venlo
Arie & Silvester - Wie?!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 25 april 2019
Yentl en de Boer - Magie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Boodschap, Rijen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
't Getouw, Mol
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Acda - Motel
Fulcotheater, IJsselstein
Theo Nijland - En de rest is onzin
Zaantheater, Zaandam
20:30
Stefano Keizers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise)
Markant Uden, Uden
Rayen Panday - Fenomeen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Meenthe, Steenwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Figi Theater, Zeist
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
Nathalie Baartman - Breek
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Mitch Benn
Comedy Club Haug, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Hoftheater, Raalte
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Koningshof, Maassluis
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eddie Izzard - Wunderbar
AFAS Live, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Hof 88, Almelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kennemer Theater, Beverwijk
Arie & Silvester - Wie?!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
ANNE & LISA - Weltschmerz
Deventer Schouwburg, Deventer
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
vrijdag 26 april 2019
Yentl en de Boer - Magie
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Horst, Venhorst
Thomas Acda - Motel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rayen Panday - Fenomeen
Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij
Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cultura, Ede
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Lucinda Sedoc
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Guzmán
De Speeldoos, Vught
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Chassé Theater, Breda
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen