CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -134
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 25 apr
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Koningshof
Maassluis
Fulcotheater
IJsselstein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
't Getouw
Mol
De Nieuwe Kolk
Assen
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Figi Theater
Zeist
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
Hoftheater
Raalte
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Schie
Schiedam
1
Parktheater
Eindhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Meervaart
Amsterdam
vr 26 apr
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Horst
Venhorst
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
Wesopa Weesp
Weesp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kampanje
Den Helder
De Speeldoos
Vught
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Ons Tejater
Lieshout
1
1
zo 28 apr
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
1
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ma 29 apr
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Meervaart
Amsterdam
di 30 apr
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
ATLAS Theater
Emmen
De Oosterpoort
Groningen
Toneelschuur
Haarlem
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Zaantheater
Zaandam
Theater de Purmaryn
Purmerend

donderdag 25 april 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Koningshof, Maassluis
Thomas Acda - Motel Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Oogst Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar 't Getouw, Mol
Nathalie Baartman - Breek De Nieuwe Kolk, Assen
Theo Nijland - En de rest is onzin Zaantheater, Zaandam
Yentl en de Boer - Magie Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Figi Theater, Zeist
Brigitte Kaandorp - Eh... Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater Hof 88, Almelo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater de Griffioen, Amstelveen
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Lievekamp, Oss
Matroesjka - Brainwash Hoftheater, Raalte
Patrick Laureij Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan de Schie, Schiedam
1
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?! KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
ANNE & LISA - Weltschmerz Deventer Schouwburg, Deventer
Angela Groothuizen - Lueke binge Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Posthuis Theater, Heerenveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Eddie Izzard - Wunderbar AFAS Live, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise) Markant Uden, Uden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Piepschuim - Grote Woorden De Meenthe, Steenwijk
20:30
Mitch Benn Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles De Boodschap, Rijen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Edson Da Graça - Wakker Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out) Meervaart, Amsterdam

vrijdag 26 april 2019

Thomas Acda - Motel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Smith - De jaren van verstand De Horst, Venhorst
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Agnietenhof, Tiel
Yentl en de Boer - Magie Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Eh... Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater 't Speelhuis, Helmond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Fenomeen Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater Ludens, Voorburg
Angela Groothuizen - Lueke binge Wesopa Weesp, Weesp
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Guzmán De Speeldoos, Vught
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Cultura, Ede
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Markant Uden, Uden
20:30
Lucinda Sedoc Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ons Tejater, Lieshout
1
1

zondag 28 april 2019

Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kamagurka - De grenzen van Ernst De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Het Nationale Theater , Den Haag
1
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

maandag 29 april 2019

Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Bert Kreischer Meervaart, Amsterdam

dinsdag 30 april 2019

Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
Thomas Acda - Motel ATLAS Theater, Emmen
Kommil Foo - Oogst De Oosterpoort, Groningen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Toneelschuur, Haarlem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Fulcotheater, IJsselstein
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Guzmán Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Purmaryn, Purmerend
Pagina -134