Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Markant Uden
Uden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Dok6
Panningen
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Munttheater
Weert
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
Wilminktheater
Enschede
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Reggehof
Goor
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Het Trefpunt
Warmond
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Chassé Theater
Breda
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Velinx
Tongeren
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Figi Theater
Zeist
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
woensdag 19 april 2017
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Storm, Winterswijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Kusje erop!
Dok6, Panningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Spiegel, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 20 april 2017
André Manuel - De Onzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Veste, Delft
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo - Schoft
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning van de Lach
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Sneek, Sneek
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Munttheater, Weert
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Mechelen, Mechelen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 21 april 2017
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Het Evertshuis, Bodegraven
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Cameretten - Finalistentournee
De Reggehof, Goor
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kirsten van Teijn - Zalf
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kommil Foo - Schoft
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Marjolijn van Kooten & Bram Bakker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Iemand Anders
Chassé Theater, Breda
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
René van Meurs - Even goede vrienden
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Rogier Kahlmann - Pose
Theaterpand Weesp, Weesp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Vrouw Holland - 20 Jaar mannenhumor in een vrouwenlichaam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 22 april 2017
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Venray, Venray
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:30
Enge Buren - Ruk!
Posttheater, Arnhem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Figi Theater, Zeist
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kommil Foo - Schoft
De Harmonie, Leeuwarden