Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Ogtent
Duiven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Willem
Enschede
De Reggehof
Goor
Chassé Theater
Breda
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg de Lawei
Drachten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Kulturhus
Epe
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Markant Uden
Uden
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Dok6
Panningen
Jan van Besouw
Goirle
Parktheater
Eindhoven
De Cammeleur
Dongen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Meervaart
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Parktheater
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schuur
Haarlem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
De Kleine Willem
Enschede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 22 maart 2019
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
zaterdag 23 maart 2019
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Druten, Druten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Chassé Theater, Breda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
zondag 24 maart 2019
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
maandag 25 maart 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
Thomas Acda - Motel
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theaterhotel Almelo, Almelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Schuur, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Figi Theater, Zeist
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Kleine Willem, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Speeldoos, Baarn
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Rotterdam, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Goudse Schouwburg, Gouda