Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Oosterpoort
Groningen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Agnietenhof
Tiel
Theater De Boerderij
Huizen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
DeMess
Naarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Markant Uden
Uden
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Cultura
Ede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Spant!
Bussum
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
Theater Gooiland
Hilversum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
donderdag 27 februari 2020
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Sneek, Sneek
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Paasbest
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Ludens, Voorburg
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 28 februari 2020
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Oosterpoort, Groningen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Lebbis - De Ervaring
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agnietenhof, Tiel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Boerderij, Huizen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
DeMess, Naarden
René van Meurs - Hunkert
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Bussel, Oosterhout
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Flint, Amersfoort
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Skâns, Gorredijk
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Idea, Soest
20:15
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Zaantheater, Zaandam
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater, Enschede
20:30
Emiel van der Logt - Serieus?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 29 februari 2020
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Spant!, Bussum
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Ervaring
Theater Gooiland, Hilversum
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
René van Meurs - Hunkert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Tisjeboyjay - Van het net naar het doek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bill Bailey
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum