Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Weverij
Zierikzee
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Hoftheater
Raalte
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater Ludens
Voorburg
De Oosterpoort
Groningen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
De Molenberg
Delfzijl
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cultura
Ede
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Markant Uden
Uden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Kulturhus
Borne
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
DeMess
Naarden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Idea
Soest
Spant!
Bussum
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Deventer Schouwburg
Deventer
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Sense
Dokkum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Theater De Omval
Diemen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Gooiland
Hilversum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
donderdag 27 februari 2020
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Weverij, Zierikzee
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
ATLAS Theater, Emmen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Sneek, Sneek
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Onze Henry
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Hoftheater, Raalte
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Ludens, Voorburg
vrijdag 28 februari 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Oosterpoort, Groningen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
René van Meurs - Hunkert
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Molenberg, Delfzijl
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Flint, Amersfoort
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Ervaring
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agnietenhof, Tiel
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater, Enschede
20:30
Emiel van der Logt - Serieus?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Kulturhus, Borne
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Skâns, Gorredijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
DeMess, Naarden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Idea, Soest
zaterdag 29 februari 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Spant!, Bussum
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Tisjeboyjay - Van het net naar het doek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
The Silent Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Eendracht, Gemert
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Sense, Dokkum
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Omval, Diemen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Ervaring
Theater Gooiland, Hilversum
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Stoep, Spijkenisse