Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De tippe
Vledder
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Werftheater
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Lux
Nijmegen
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:15
Koningshof
Maassluis
Zalencentrum De Colle
Kollum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
Energiehuis
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater Floralis
Lisse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Musis
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
DNK
Assen
Musis
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
De Weverij
Zierikzee
20:30
Theater Ludens
Voorburg
vrijdag 21 februari 2020
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 22 februari 2020
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater Ludens, Voorburg
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Man, man, man, de Podcast
Lux, Nijmegen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Koningshof, Maassluis
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Huis van Eemnes, Eemnes
Rayen Panday - Trigger
Energiehuis, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Evertshuis, Bodegraven
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Enge Buren - BASTA!
Schaffelaartheater, Barneveld
Marcel Hensema - Alles in de hens
Orpheus, Apeldoorn
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1
Concertgebouw, Amsterdam
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Flint, Amersfoort
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 23 februari 2020
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 24 februari 2020
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Floralis, Lisse
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Andermans veren Live! - Hoe goed wil je het hebben?
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 25 februari 2020
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Figi Theater, Zeist
20:30
Anuar - EERLIJK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Man, man, man, de Podcast
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 26 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
30CC/Schouwburg, Leuven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Het Parochiehuis, Delden
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
DNK, Assen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Musis, Arnhem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 27 februari 2020
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Weverij, Zierikzee
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Ludens, Voorburg