CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -136
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 feb
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Schouwburg Almere
Almere
1
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
BREStheater
Brielle
za 11 feb
Orpheus
Apeldoorn
Cultura
Ede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
1
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Diligentia
Den Haag
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
1
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
zo 12 feb
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
ma 13 feb
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
di 14 feb
S.C.C. De Ruchte
Someren
Cultura
Ede
Kulturele Kommissie
Winsum
Witte Theater
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 15 feb
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg

vrijdag 10 februari 2017

20:00
Watskeburt?! De Musical Orpheus, Apeldoorn
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon Agnietenhof, Tiel
20:00
Freek de Jonge - De Peiling Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Spant!, Bussum
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Flint, Amersfoort
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Hoftheater, Raalte
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Weijer, Boxmeer
20:15
Cameretten - Finalistentournee Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Foto Theo Maassen - Van Kwaad Tot Erger
Theo Maassen - Van Kwaad Tot Erger Schouwburg Almere, Almere
1
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Enge Buren - Ruk! De Meerpaal, Dronten
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop! Posttheater, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Agora Theater Druten, Druten
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo BREStheater, Brielle

zaterdag 11 februari 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Orpheus, Apeldoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Cultura, Ede
Lenette van Dongen - Tegenwind Agora Theater Lelystad, Lelystad
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - De Onzen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kommil Foo - Schoft Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Sleutelmoment Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Meenthe, Steenwijk
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
1
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochen Otten Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot Diligentia, Den Haag
20:00
Soundos - Geboren met ervaring Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theater de Mythe, Goes
20:00
Freek de Jonge - De Peiling Orpheus, Apeldoorn
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Enge Buren - Ruk! Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Patrick Laureij - Dekking Hoog
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Bouwkunde, Deventer
1
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Chassé Theater, Breda
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Carrousel, Ommen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Cabarestafette Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Watskeburt?! - de musical Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Oldenosborn - #Life Theater De Omval, Diemen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon C.C. De Kei, Reusel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Schouwburg de Lawei, Drachten

zondag 12 februari 2017

14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater Dakota, Den Haag
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

maandag 13 februari 2017

20:00
OPVLIEGERS 2 - In de sneeuw Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Het Veur Theater, Leidschendam

dinsdag 14 februari 2017

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur S.C.C. De Ruchte, Someren
Sanne Wallis de Vries - Gut Cultura, Ede
René van Meurs - Even goede vrienden Kulturele Kommissie, Winsum
Jochen Otten Witte Theater, IJmuiden
Pieter Derks - Spot De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt De Domijnen, Sittard
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Toneelschuur, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ali B - Je Suis Ali Orpheus, Apeldoorn
20:00
Watskeburt?! - de musical Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 15 februari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kirsten van Teijn - Zalf Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind ATLAS Theater, Emmen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Gooiland, Hilversum
Daniël Arends - De Afterparty Theater Zuidplein, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Eva Crutzen - Spiritus Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pagina -136