CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -137
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 21 apr
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
De Maaspoort
Venlo
vr 22 apr
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Brasschaat
Brasschaat
C.C. De Werf
Aalst
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Ogtent
Duiven
19:00
Zaantheater
Zaandam
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
1
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Zaantheater
Zaandam
za 23 apr
Theater 't Web
Bleiswijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Podium onder de toren
Grootschermer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
19:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
1
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
21:30
Zaantheater
Zaandam
zo 24 apr
14:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Theater De Kik
Elst
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 25 apr
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 26 apr
Chassé Theater
Breda

donderdag 21 april 2022

20:15
René van Meurs - 2636 Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rayen Panday - Focus Markant Uden, Uden
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Cultura, Ede
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jandino - Opgefokt Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sjaak Bral - De Meesterkraker Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
LOS - Lusten en Lasten Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Andries Tunru - In Theorie Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Maartje & Kine Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:45
Comedycloud TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter De Maaspoort, Venlo

vrijdag 22 april 2022

Patrick Laureij - Live Diligentia, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo Goudse Schouwburg, Gouda
Grof geschud - Broeden C.C. Brasschaat, Brasschaat
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. De Werf, Aalst
Pieter Derks - Uit het niets Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg Hengelo, Hengelo
Christel de Laat - Hoe dan?! De Ogtent, Duiven
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Zaantheater, Zaandam
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Merijn Scholten - Solo Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mouna Laroussi - Fatima Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Marcel Harteveld - Geen idee Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Agnietenhof, Tiel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Mythe, Goes
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan World Forum Theater, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - De Sjaak C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Youp van 't Hek - De laatste ronde Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts De Molenberg, Delfzijl
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Rayen Panday - Focus Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Lievekamp, Oss
Sjaak Bral - De Meesterkraker C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Max van den Burg Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Andries Tunru - In Theorie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Dok6, Panningen
20:15
Jandino - Opgefokt Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Alex Agnew C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Theater de Bussel, Oosterhout
1
20:30
René van Meurs - 2636 Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Ludens, Voorburg
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Zaantheater, Zaandam

zaterdag 23 april 2022

Grof geschud - Broeden Theater 't Web, Bleiswijk
Pieter Derks - Uit het niets Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Youp van 't Hek - De laatste ronde De Nieuwe Kolk, Assen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Markant Uden, Uden
Nathalie Baartman - SNAK Podium onder de toren, Grootschermer
Martijn Crins - Mesthoop Schouwburg de Lawei, Drachten
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Diligentia, Den Haag
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Zaantheater, Zaandam
20:00
The Moonlovers / Alex Agnew Cultuurcentrum Beringen, Beringen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan World Forum Theater, Den Haag
20:00
Anuar - Eerlijk Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Lebbis - De Ziel Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
René van Meurs - 2636 Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rayen Panday - Focus Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater Vianen, Vianen
20:15
Marcel Harteveld - Geen idee De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino - Opgefokt De Meerpaal, Dronten
20:30
Merijn Scholten - Solo Fransche School Culemborg, Culemborg
1
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Chassé Theater, Breda
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas Posttheater, Arnhem
Sjaak Bral - De Meesterkraker Fulcotheater, IJsselstein
20:30
LOS - Lusten en Lasten De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Max van den Burg C.C. Bacchus, Aalsmeer
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Zaantheater, Zaandam

zondag 24 april 2022

14:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen DeLaMar, Amsterdam
15:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt Theater De Kik, Elst
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Flint, Amersfoort
20:30
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 25 april 2022

19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Kampanje, Den Helder
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 26 april 2022

Kasper van der Laan - 1 Kilo Chassé Theater, Breda
Pagina -137