Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Reggehof
Goor
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater Idea
Soest
Capitole
Gent
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Spant!
Bussum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater PePijn
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Klif
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Omval
Diemen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Muze
Noordwijk
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Capitole
Gent
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Pand P
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
De Weijer
Boxmeer
donderdag 13 februari 2020
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
vrijdag 14 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zuidplein, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Figi Theater, Zeist
Sara Kroos - Verte
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
van Beresteyn, Veendam
Rayen Panday - Trigger
De Reggehof, Goor
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Idea, Soest
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Ervaring
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg de Lawei, Drachten
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Daan Boom - De Eerste
Zaantheater, Zaandam
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Sneek, Sneek
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agnietenhof, Tiel
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Klif, Nijmegen
zaterdag 15 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer