CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -138
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 28 nov
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
do 29 nov
Theater de Blauwe Kei
Veghel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Fulcotheater
IJsselstein
Veluvine
Nunspeet
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
De Molenberg
Delfzijl
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kappen
Haaksbergen
Hoftheater
Raalte
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Winsinghhof
Roden
Zaantheater
Zaandam
Theater Zinin
Nijverdal
ATLAS Theater
Emmen
Het Klooster
Woerden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Bussel
Oosterhout
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
1
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Dok6
Panningen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Islemunda
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
vr 30 nov
Theater Sneek
Sneek
Agora Theater Druten
Druten
Het Veur Theater
Leidschendam
Swanla Theater
Zevenhuizen
Koningshof
Maassluis
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Kampanje
Den Helder
Scheldetheater
Terneuzen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Omval
Diemen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
Schaffelaartheater
Barneveld
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Flint
Amersfoort
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Tuin
Leusden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Muze
Noordwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
De Meerpaal
Dronten

woensdag 28 november 2018

20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Stefano Keizers - Erg heel Diligentia, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater PePijn, Den Haag
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theaters Tilburg, Tilburg

donderdag 29 november 2018

Dorine Wiersma - Gaan we katten? Theater de Blauwe Kei, Veghel
Martijn Kardol - Bang KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thijs Kemperink - Bonje Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Fulcotheater, IJsselstein
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Veluvine, Nunspeet
Roué Verveer - Heppie de Peppie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yentl en de Boer - Magie Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Sounds Niets te verliezen MFC De Pluk, Geldermalsen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Howard Komproe - Live on stage Lindenberg Theater, Nijmegen
Oldenhermanns - UNSEXED Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles! Chassé Theater, Breda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef De Molenberg, Delfzijl
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Kappen, Haaksbergen
Rayen Panday - Fenomeen Hoftheater, Raalte
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Louise Korthals - Alles is er De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Ludens, Voorburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie & Silvester - Wie?! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Postkantoor, Bovenkarspel
Anne-Marie Jung - Ram Theater De Winsinghhof, Roden
Alex Ploeg Ultimatum Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Zinin, Nijverdal
Paul de Leeuw - Vette Pech! ATLAS Theater, Emmen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Het Klooster, Woerden
Kiki Schippers - Waar Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Luctor et Emergo, Rilland
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - Het leven an sich Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Leidse Schouwburg, Leiden
1
Pieter Derks - Voor wat het waard is C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Onze Henry Dok6, Panningen
20:00
De stemkunstenaars Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Murth Mossel - Pauwer Islemunda, Rotterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Posttheater, Arnhem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Theater de Kom, Nieuwegein

vrijdag 30 november 2018

Thomas Acda - Motel Theater Sneek, Sneek
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Agora Theater Druten, Druten
Martijn Kardol - Bang Het Veur Theater, Leidschendam
William Boeva - Reset Swanla Theater, Zevenhuizen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Koningshof, Maassluis
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Carrousel, Ommen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Heppie de Peppie Scheldetheater, Terneuzen
Yentl en de Boer - Magie Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg Heel Theater De Omval, Diemen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen J.C. Pardoes, Hoogwoud
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Podium Boxtel, Boxtel
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - UNSEXED Parkgebouw, Rijssen
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Blauwe Kei, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Flint, Amersfoort
Matroesjka - Brainwash Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij De Kunstgreep, Oostzaan
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Deventer Schouwburg, Deventer
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Louise Korthals - Alles is er De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater De Tuin, Leusden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arie & Silvester - Wie?! Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Anne-Marie Jung - Ram Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Ploeg Ultimatum Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - De Suppoost De Muze, Noordwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech! Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de dieren Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater de Griffioen, Amstelveen
Kiki Schippers - Waar Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Kennemer Theater, Beverwijk
Emilio Guzman - Kom dan! De Meerpaal, Dronten
Pagina -138