CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -13
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Werftheater
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
Patronaat
Haarlem
vr 03 apr
Theater de Kampanje
Den Helder
Zaantheater
Zaandam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Eendracht
Gemert
Schouwburg Odeon
Zwolle
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Griffioen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Cinema Walburg
Hamont-Achel
C-Mine
Genk
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
C.C. De tippe
Vledder
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cultura
Ede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Ludens
Voorburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Klif
Nijmegen
za 04 apr
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Swanla Theater
Zevenhuizen
de Berchplaets
Berghem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
DeMess
Naarden
Theater Bellevue
Amsterdam
De Mattelier
Groenlo
Posttheater
Arnhem
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Molen
Beuningen
De Velinx
Tongeren
C-Mine
Genk
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater RhederArt
Dieren
Theater Berkelland
Eibergen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Concordia
Haastrecht
Theater De Klinker
Winschoten
Theater De Boerderij
Huizen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Schalm
Veldhoven

donderdag 02 april 2020

Pepijn Gunneweg - The Great Wonder De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Kennemer Theater, Beverwijk
Lucky Fonz III Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
Flip Noorman - Love it! Werftheater, Utrecht
Enge Buren - BASTA! Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is Theater de Kom, Nieuwegein
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee Patronaat, Haarlem

vrijdag 03 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Verte Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Purmaryn, Purmerend
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Eendracht, Gemert
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Odeon, Zwolle
Marco Lopes - Wees blij Lindenberg Theater, Nijmegen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Het Postkantoor, Bovenkarspel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Agnietenhof, Tiel
Best of... Ton Kas Diligentia, Den Haag
Oldenhermanns - Unsexed Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán Cinema Walburg, Hamont-Achel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C-Mine, Genk
Kommil Foo - Oogst Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Pieter Derks - Voor wat het waard is Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Debby Petter - De liefde voorbij Theater De Boerderij, Huizen
Claudia de Breij - NU Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Jan van Besouw, Goirle
Cameretten - Finalistentournee C.C. De tippe, Vledder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theaters Tilburg, Tilburg
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Stadshoftheater Vianen, Vianen
Guido Weijers - Masterclass Geluk Het Klooster, Woerden
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen De Oosterpoort, Groningen
Ali B - Koorts Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Fransse Eijkel - Subtropique Cultura, Ede
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Het Park, Hoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Spant!, Bussum
Rundfunk - Todesangstschrei TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Ludens, Voorburg
Maartje & Kine - Hoge Noot De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Eva Crutzen - Try Out Theater 't Pand, Gorinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby Goudse Schouwburg, Gouda
Viggo Waas - De meestervoorspeller De Klif, Nijmegen

zaterdag 04 april 2020

Rayen Panday - Trigger Het Postkantoor, Bovenkarspel
Anuar - EERLIJK Swanla Theater, Zevenhuizen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? de Berchplaets, Berghem
René van Meurs - Hunkert Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marco Lopes - Wees blij DeMess, Naarden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Enge Buren - BASTA! De Mattelier, Groenlo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Posttheater, Arnhem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Ervaring Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Fransse Eijkel - Subtropique Schouwburg Het Park, Hoorn
Spruijt & Opperman - Heimweeën Theater De Molen, Beuningen
Javier Guzman - Guzmán De Velinx, Tongeren
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C-Mine, Genk
Kommil Foo - Oogst Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Debby Petter - De liefde voorbij Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Claudia de Breij - NU Schouwburg Venray, Venray
Nina De La Parra - Gods wegen Theater de Stoep, Spijkenisse
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners C.C. Myllesweerd, Mill
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater RhederArt, Dieren
Hans Kazàn / Steven Kazàn Theater Berkelland, Eibergen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Maartje & Kine De Maaspoort, Venlo
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater de Schuur, Zevenbergen
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Gooiland, Hilversum
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Concordia, Haastrecht
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Try Out Theater De Boerderij, Huizen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Silent Comedy Theater de Bussel, Oosterhout
Stefano Keizers - Sorry Baby Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights De Molenberg, Delfzijl
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater Ludens, Voorburg
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater de Schalm, Veldhoven
Pagina -13