Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DNK
Assen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Het Theater Blaricum
Blaricum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
G.C. De Wildeman
Herent
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Op Maarhuizen
Winsum
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:15
De Meerpaal
Dronten
21:15
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Stroud
Putten
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
donderdag 23 maart 2023
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
DNK, Assen
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Comedy Tunes Comedy Night
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Het Theater Blaricum, Blaricum
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater De Veste, Delft
Andries Tunru - In Theorie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Pannekoek - DNA
Parktheater, Eindhoven
20:00
Patrick Laureij - Live
Wilminktheater, Enschede
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
De Nobelaer, Etten-Leur
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Koornbeurs, Franeker
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
G.C. De Wildeman, Herent
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Ploeg - Ego
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Beuving - Restante
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
De Domijnen, Sittard
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Kardol - De Situatie
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Agnietenhof, Tiel
20:00
Kommil Foo - Grind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
René Van Meurs - 2636
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Net alsof
Op Maarhuizen, Winsum
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 24 maart 2023
20:30
Merijn Scholten - Solo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg - Ego
Flint, Amersfoort
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Nilgün Yerli - Tinderella
Podium Mozaiek, Amsterdam
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Posttheater, Arnhem
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
De Nieuwe Kolk, Assen
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
De Weijer, Boxmeer
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Theater PePijn, Den Haag
20:30
n00b speelt n00b
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
De Toegift, Den Hoorn
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Meerpaal, Dronten
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Meerpaal, Dronten
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - DNA
Parktheater, Eindhoven
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Kardol - De Situatie
ATLAS Theater, Emmen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
René van Meurs - 2636
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Koningshof, Maassluis
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Veluvine, Nunspeet
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Theater De Lievekamp, Oss
Andries Tunru - In Theorie
C.C. Stroud, Putten
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Perron-3, Rosmalen
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nathalie Baartman - SNAK
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Crins - Mesthoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Kommil Foo - Grind
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 25 maart 2023
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lebbis / Mattijs Verhallen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Posttheater, Arnhem
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Speeldoos, Baarn
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Chassé Theater, Breda
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Spant!, Bussum
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Spant!, Bussum
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater De Omval, Diemen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - DNA
Parktheater, Eindhoven
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Theater 't Voorhuys, Emmeloord