CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -139
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 mrt
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Gigant
Apeldoorn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Nieuwe Kolk
Assen
1
Theater De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Sneek
Sneek
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Schalm
Veldhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C Warenar
Wassenaar
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Willem
Enschede
Figi Theater
Zeist
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Cultura
Ede
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 09 mrt
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
’t VlechtTheater
Noordwolde
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Postkantoor
Bovenkarspel
1
Theater de Kampanje
Den Helder
De Boodschap
Rijen
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
De Kleine Willem
Enschede
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Aan de Slinger
Houten
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
1
Leidse Schouwburg
Leiden
Spant!
Bussum
Theater De Klinker
Winschoten
C.C. De Kei
Reusel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Reggehof
Goor
Theater De Lievekamp
Oss
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
Posttheater
Arnhem
Klein Theater
Dinxperlo
Diligentia
Den Haag
1
1
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk

vrijdag 08 maart 2019

00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Matroesjka - Brainwash Gigant, Apeldoorn
Kamagurka - De grenzen van Ernst Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Posttheater, Arnhem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Foto Claudia de Breij - Nu
Claudia de Breij - Nu De Nieuwe Kolk, Assen
1
Tineke Schouten - Highlights Theater De Klinker, Winschoten
Louise Korthals - Alles is er Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arie & Silvester - Wie?! Theater Sneek, Sneek
Angela Groothuizen - Lueke binge Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Souvenirs Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Guzmán C.C Warenar, Wassenaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Scheldetheater, Terneuzen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kleine Willem, Enschede
Ali B - Koorts Figi Theater, Zeist
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Comedy club Sneek Het Bolwerk, Sneek
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
1
20:00
Kiki Schippers - Waar Meervaart, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Flint, Amersfoort
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Molenberg, Delfzijl
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Cultura, Ede
Foto Jörgen Raymann
Jörgen Raymann Diligentia, Den Haag
1
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Omval, Diemen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Edson Da Graça - Wakker KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 09 maart 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Fulcotheater, IJsselstein
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Ludens, Voorburg
Thomas Acda - Motel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet ’t VlechtTheater, Noordwolde
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon C.C. Bacchus, Aalsmeer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Breek Het Postkantoor, Bovenkarspel
1
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Theater de Kampanje, Den Helder
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 De Boodschap, Rijen
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Meerpaal, Dronten
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg Heel Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kleine Willem, Enschede
00:00
Marco Lopes - Moedt BREStheater, Brielle
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Sounds Niets te verliezen Podium Hoge Woerd, De Meern
Oldenhermanns - UNSEXED Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Veste, Delft
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Aan de Slinger, Houten
Kamagurka - De grenzen van Ernst Betty Asfalt Complex, Amsterdam
1
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks Spant!, Bussum
Tineke Schouten - Highlights Theater De Klinker, Winschoten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) C.C. De Kei, Reusel
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Reggehof, Goor
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Angela Groothuizen - Lueke binge S.C.C. De Ruchte, Someren
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Murth Mossel - Pauwer Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Souvenirs Singer Theater, Laren
Javier Guzman - Guzmán Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan! Klein Theater, Dinxperlo
De Partizanen - Het leven an sich Diligentia, Den Haag
1
1
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Onze Henry TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Edson Da Graça - Wakker Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Kennemer Theater, Beverwijk
Pagina -139