Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Het Trefpunt
Warmond
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Theater De Veste
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
C.C. De Kimpel
Bilzen
Theater De Veste
Delft
20:00
Parktheater
Eindhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Wesopa Weesp
Weesp
C.C. De kern
Wilrijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
15:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Wilminktheater
Enschede
Schuur
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 28 april 2018
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 29 april 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 30 april 2018
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 01 mei 2018
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
DeLaMar, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Om alles
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 02 mei 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan!
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Aquarium, een inktzwarte komedie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Johan Goossens - Vlam
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Domijnen, Sittard
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 03 mei 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Kolk, Assen
Lebbis - De Bovengrens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Veste, Delft
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Johan Goossens - Vlam
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 04 mei 2018
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
zaterdag 05 mei 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
zondag 06 mei 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Willem, Papendrecht
15:15
FATU 010 - Anuar, Javier Guzman, Sidney Schmeltz
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 07 mei 2018
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 mei 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Wilminktheater, Enschede
Jochen Otten - Troosten
Schuur, Haarlem
20:00
De Alex Klaasen Revue - Showponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Murth Mossel - Pauwer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam