Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Kulturhus
Borne
De Speeldoos
Vught
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Molenberg
Delfzijl
Spant!
Bussum
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Kattendans
Bergeijk
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
DeMess
Naarden
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:00
La Madeleine
Brussel
Pook
Oostknollendam
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Posttheater
Arnhem
20:15
De Cammeleur
Dongen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Omval
Diemen
00:00
Bon theater
Medemblik
20:15
Cultura
Ede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Spant!
Bussum
C.C. De Werf
Aalst
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Toegift
Den Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Werftheater
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Huiskamer
Weert
Singer Theater
Laren
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Muze
Noordwijk
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Perron-3
Rosmalen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
P3
Purmerend
16:00
Imperiumtheater
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theaterpand Weesp
Weesp
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 11 januari 2019
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 12 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Partizanen - Het leven an sich
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:00
Haroun
La Madeleine, Brussel
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Cammeleur, Dongen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Cultura, Ede
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Spant!, Bussum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
zondag 13 januari 2019
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 14 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 januari 2019
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn