CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -139
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 13 okt
Toomler Theater
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
ma 14 okt
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 15 okt
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
wo 16 okt
Zaantheater
Zaandam
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Minnepoort
Leuven
Martiniplaza
Groningen
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
C.C. Stroud
Putten
do 17 okt
00:00
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Klooster
Woerden
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Fransche School Culemborg
Culemborg
Figi Theater
Zeist
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
vr 18 okt
20:30
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Werftheater
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
00:00
Singer Theater
Laren
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Fulcotheater
IJsselstein

zondag 13 oktober 2019

Echt Gebeurd Toomler Theater, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
René van Meurs - Hunkert Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Everything Is Terrible! Boom Chicago, Amsterdam

maandag 14 oktober 2019

20:30
Daan Boom - De Eerste Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 15 oktober 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Zaantheater, Zaandam
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Best of... Ton Kas Theater De Veste, Delft
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Junushoff Theater, Wageningen

woensdag 16 oktober 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Zaantheater, Zaandam
00:00
René van Meurs - Hunkert Werftheater, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Hehobros Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - De Ervaring Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Cabarestafette Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Minnepoort, Leuven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Het Klooster, Woerden
Best of... Ton Kas Flint, Amersfoort
00:00
Soundos - Niets te verliezen Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie C.C. Stroud, Putten

donderdag 17 oktober 2019

00:00
René van Meurs - Hunkert Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Verte Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Griffioen, Amstelveen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Soundos - Niets te verliezen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Onze Henry Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Hoftheater, Raalte
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Het Klooster, Woerden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Evertshuis, Bodegraven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Figi Theater, Zeist
20:15
Arie en Silvester - WIE?! De Muze, Noordwijk
20:15
Dolf Jansen De Maaspoort, Venlo
20:15
Hehobros Cultura, Ede
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Beauforthuis, Austerlitz

vrijdag 18 oktober 2019

20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Verte Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater RhederArt, Dieren
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater De Tuin, Leusden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Ervaring Theater De Boerderij, Huizen
Best of... Ton Kas Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry Spant!, Bussum
00:00
Jan Beuving - Rotatie Singer Theater, Laren
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Venray, Venray
20:15
Hehobros Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posthuis Theater, Heerenveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
René van Meurs - Hunkert Kulturhus Holten, Holten
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Het Veur Theater, Leidschendam
Daan Boom - De Eerste Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Fulcotheater, IJsselstein
Pagina -139