CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -140
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 23 jan
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
do 24 jan
Scheldetheater
Terneuzen
DeLaMar
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
00:00
C.C. De Pas
Heesch
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Willem
Papendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Diligentia
Den Haag
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cultuurschuur
Monster
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Theater Idea
Soest
Theater De Winsinghhof
Roden
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 25 jan
De Zwaan
Uitgeest
Theater Ludens
Voorburg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C. De Kruisboog
Tienen
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Flint
Amersfoort
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Kimpel
Bilzen
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Spant!
Bussum
Theater De Willem
Papendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schaffelaartheater
Barneveld
De Boodschap
Rijen
Agora Theater Druten
Druten
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Het Musiater
Zevenaar
Gryphus
Vierlingsbeek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Beun
Heiloo
De Skâns
Gorredijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Omval
Diemen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Het Kielzog
Hoogezand
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Mythe
Goes
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kattendans
Bergeijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Junushoff Theater
Wageningen
2
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim

woensdag 23 januari 2019

20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Ledeltheater, Oostburg
20:30
Jan Beuving Rotatie Meervaart, Amsterdam

donderdag 24 januari 2019

Maartje & Kine - Vibrato Scheldetheater, Terneuzen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar DeLaMar, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Breek Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Leest, Waalwijk
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg de Lawei, Drachten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Stefano Keizers - Erg Heel Theater de Stoep, Spijkenisse
Foto Brigitte Kaandorp - Eh...
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
00:00
Marco Lopes - Moedt C.C. De Pas, Heesch
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Sounds Niets te verliezen Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest Podium Vlieland, Vlieland
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Nieuwe Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater de Speeldoos, Baarn
Jeroen van Merwijk - Lucky Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij Diligentia, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks Posthuis Theater, Heerenveen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij - Nu Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Cultuurschuur, Monster
Sara Kroos - Zonder Verdoving Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?! Flint, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum Theater Idea, Soest
Arno van der Heyden - Heksenjacht Theater De Winsinghhof, Roden
Martijn Koning - Koning van de dieren Wilminktheater, Enschede
Murth Mossel - Pauwer Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Aan de Slinger, Houten
Peter Pannekoek - Later was alles beter De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry Parktheater, Eindhoven
19:00
Didier Super Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Klinker, Winschoten
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 25 januari 2019

Dorine Wiersma - Gaan we katten? De Zwaan, Uitgeest
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Ludens, Voorburg
Maartje & Kine - Vibrato Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Kruisboog, Tienen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar DeLaMar, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek Theater PePijn, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. De Kimpel, Bilzen
Brigitte Kaandorp - Eh... Deventer Schouwburg, Deventer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Posttheater, Arnhem
00:00
Sounds Niets te verliezen Theater Bellevue, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Spant!, Bussum
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Vlam De Boodschap, Rijen
Jeroen van Merwijk - Lucky Agora Theater Druten, Druten
Matroesjka - Brainwash DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Patrick Laureij Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Lievekamp, Oss
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Het Musiater, Zevenaar
Rayen Panday - Fenomeen Gryphus, Vierlingsbeek
Claudia de Breij - Nu Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier Fulcotheater, IJsselstein
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Beun, Heiloo
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Skâns, Gorredijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Ogterop, Meppel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Omval, Diemen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Alex Ploeg Ultimatum Podium Hoge Woerd, De Meern
Freek de Jonge - De Suppoost Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kiki Schippers - Waar Posttheater, Arnhem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Mythe, Goes
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kunstgreep, Oostzaan
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Onze Henry S.C.C. De Enck, Oirschot
Foto Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Junushoff Theater, Wageningen
2
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater RhederArt, Dieren
20:15
Katinka Polderman De Maaspoort, Venlo
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Theater 't Onderdak, Sassenheim
Pagina -140