CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -140
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 23 mrt
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Molenberg
Delfzijl
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
1
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
vr 24 mrt
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cultuurcentrum Asse
Asse
S.C.C. De Enck
Oirschot
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Chassé Theater
Breda
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Figi Theater
Zeist
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
20:15
BREStheater
Brielle
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Plan C
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
za 25 mrt
Theater Bouwkunde
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Agnietenhof
Tiel
De Reggehof
Goor
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
’t Reghthuys
Nieuwkoop
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Kulturhus Holten
Holten
Witte Theater
IJmuiden
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel

donderdag 23 maart 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de Lach Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
André Manuel - De Onzen De Molenberg, Delfzijl
Matroesjka - Brainwash Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Isala Theater, Capelle aan den IJssel
William Boeva - Reset C.C. Het LOO, Tessenderlo
Henry van Loon - Sleutelmoment Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Junushoff Theater, Wageningen
1
19:30
Watskeburt?! - de musical Chassé Theater, Breda
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Venray, Venray
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot De Meenthe, Steenwijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Philippe Geubels Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Het Klooster, Woerden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Markant Uden, Uden
20:15
Ali B - Je Suis Ali De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Diligentia, Den Haag
1
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
George van Houts - Kom Plot Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

vrijdag 24 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Maaspoort, Venlo
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Kampanje, Den Helder
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mike Boddé - De Geurige Man Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Lochem, Lochem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Isala Theater, Capelle aan den IJssel
William Boeva - Reset Cultuurcentrum Asse, Asse
Henry van Loon - Sleutelmoment S.C.C. De Enck, Oirschot
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Iemand Anders Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Watskeburt?! - de musical Chassé Theater, Breda
1
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Spant!, Bussum
20:15
Mini & Maxi Figi Theater, Zeist
Foto Patrick Laureij - Dekking Hoog
Patrick Laureij - Dekking Hoog Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour BREStheater, Brielle
20:15
Hans Aarsman - Precies Andersom Flint, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Veluvine, Nunspeet
20:15
Ali B - Je Suis Ali De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Diligentia, Den Haag
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater Idea, Soest
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Andrea Hubert / Paul F. Taylor Plan C, Rotterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Matroesjka - Brainwash Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Meervaart, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Storm, Winterswijk
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
23:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

zaterdag 25 maart 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Theater Bouwkunde, Deventer
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Reggehof, Goor
André Manuel - De Onzen C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Matroesjka - Brainwash ’t Reghthuys, Nieuwkoop
Henry van Loon - Sleutelmoment Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Iemand Anders Witte Theater, IJmuiden
19:30
Arie Koomen / Mark Waumans / Reinier Meijer / Vincent Geers Hotel Haarlem, Haarlem
19:30
Watskeburt?! - de musical Chassé Theater, Breda
20:00
Aangenaam Verrast / Placebo De Kargadoor, Utrecht
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Agnietenhof, Tiel
Pagina -140