Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Weverij
Zierikzee
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Veluvine
Nunspeet
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Beun
Heiloo
Dorpshuis Heerde
Heerde
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kappen
Haaksbergen
De Schakel
Gilze
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De tippe
Vledder
20:15
De Maaspoort
Venlo
van Beresteyn
Veendam
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Goudse Schouwburg
Gouda
De Reggehof
Goor
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
DNK
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
woensdag 21 november 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 november 2018
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Beun, Heiloo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Dorpshuis Heerde, Heerde
Tineke Schouten - Highlights
Theater Harderwijk, Harderwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kappen, Haaksbergen
Arie & Silvester - Wie?!
De Schakel, Gilze
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs Kemperink - Bonje
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Michel Leeb
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kennemer Theater, Beverwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Schaffelaartheater, Barneveld
Kiki Schippers - Waar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 23 november 2018
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Musketon, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Oeloek - Droeftoeters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater Aan de Slinger, Houten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
Martijn Kardol - Bang
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam