Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Koningshof
Maassluis
15:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Mythe
Goes
Theater Dakota
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Munttheater
Weert
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Speeldoos
Vught
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Dok6
Panningen
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
AINSI
Maastricht
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
zaterdag 16 februari 2019
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Patrick Nederkoorn
Meervaart, Amsterdam
zondag 17 februari 2019
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 18 februari 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 februari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 20 februari 2019
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Fenomeen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
donderdag 21 februari 2019
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Stefano Keizers - Erg Heel
Fulcotheater, IJsselstein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Storm, Winterswijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister
Effenaar, Eindhoven
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal