Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Werft
Geel
van Beresteyn
Veendam
Bon theater
Medemblik
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Hof 88
Almelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kennemer Theater
Beverwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Tuin
Leusden
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Rietveld Theater
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
De Reggehof
Goor
De Molenberg
Delfzijl
Het Wennekerpand
Schiedam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Dakota
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Wilminktheater
Enschede
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
De Nieuwe Kolk
Assen
ATLAS Theater
Emmen
Veluvine
Nunspeet
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Zinin
Nijverdal
Scheldetheater
Terneuzen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
zaterdag 02 maart 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Voordat het te laat is
BREStheater, Brielle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Freek de Jonge - De Suppoost
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
maandag 04 maart 2019
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 05 maart 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 06 maart 2019
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Rietveld Theater, Delft
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Ogterop, Meppel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Fresku - Voordat het te laat is
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Reggehof, Goor
Arie & Silvester - Wie?!
De Molenberg, Delfzijl
ANNE & LISA - Weltschmerz
Het Wennekerpand, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Paul de Leeuw
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Markant Uden, Uden
donderdag 07 maart 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Kennemer Theater, Beverwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Dakota, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Magie
Parktheater, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Zaantheater, Zaandam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Aan de Slinger, Houten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Deventer Schouwburg, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Winsinghhof, Roden
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Kampanje, Den Helder
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Tineke Schouten - Highlights
ATLAS Theater, Emmen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Veluvine, Nunspeet
Freek de Jonge - De Suppoost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Willem, Papendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kiki Schippers - Waar
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Beun, Heiloo
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Emilio Guzman - Kom dan!
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Rachid Badouri
Koninklijk Circus, Brussel