Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Bon theater
Medemblik
Werftheater
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
De hoogte
Winsum
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
van Beresteyn
Veendam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. De Werft
Geel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Theater De Tuin
Leusden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bouwkunde
Deventer
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Rietveld Theater
Delft
Wilminktheater
Enschede
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
De Reggehof
Goor
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
De Meenthe
Steenwijk
Flint
Amersfoort
Scheldetheater
Terneuzen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Metropool
Hengelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Beun
Heiloo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Dakota
Den Haag
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Theater De Winsinghhof
Roden
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Veluvine
Nunspeet
zaterdag 02 maart 2019
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Nieuwe Kolk, Assen
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Omval, Diemen
Stefano Keizers - Erg Heel
Posttheater, Arnhem
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
maandag 04 maart 2019
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 05 maart 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 06 maart 2019
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Zuidplein, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Het Wennekerpand, Schiedam
Arie & Silvester - Wie?!
De Molenberg, Delfzijl
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Fresku - Voordat het te laat is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Hof 88, Almelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Breek
Rietveld Theater, Delft
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
20:15
Paul de Leeuw
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Markant Uden, Uden
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Reggehof, Goor
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Thijs Kemperink - Bonje
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
donderdag 07 maart 2019
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Chassé Theater, Breda
Freek de Jonge - De Suppoost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Storm, Winterswijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zinin, Nijverdal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Beun, Heiloo
Kiki Schippers - Waar
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Breek
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Koningshof, Maassluis
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Zaantheater, Zaandam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Winsinghhof, Roden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kennemer Theater, Beverwijk
19:00
Rachid Badouri
Koninklijk Circus, Brussel
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Veluvine, Nunspeet