Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
World Forum Theater
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Kursaal Oostende
Oostende
Schouwburg Ogterop
Meppel
World Forum Theater
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Het Poorthuis
Peer
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Martiniplaza
Groningen
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:30
Schouwburg Lochem
Lochem
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:00
De Muze
Noordwijk
21:15
De Muze
Noordwijk
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Chassé Theater
Breda
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
21:00
Den heuvel
Alphen
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
19:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ins Blau
Leiden
dinsdag 08 december 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Warande, Turnhout
woensdag 09 december 2020
William Boeva - B30VA
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Kardol - Welkom
De Meenthe, Steenwijk
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Chris Verlaan - Man in de Maak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Parktheater, Eindhoven
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 10 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
William Boeva - B30VA
C.C. Het Poorthuis, Peer
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Martiniplaza, Groningen
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Muze, Noordwijk
21:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Muze, Noordwijk
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Verelst - Amai
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Paul van Vliet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Nesim - TaBoe!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Chassé Theater, Breda
Martijn Kardol - Welkom
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Lebbis - De Ervaring
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Den heuvel, Alphen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Deventer Schouwburg, Deventer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
21:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:15
Anuar - Eerlijk
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Ploeg - EGO
Theater Ins Blau, Leiden